Po Polsku

Fuerteventura

Fuerteventura na Zdrowie Strefa 1

KOD:

FUE-A110200

W programie: warsztaty Aloe Vera z polską obsługą - Betancuria - kozie sery.

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Piątek

W programie: warsztaty Aloe Vera z polską obsługą - Betancuria - kozie sery.

Zapraszamy Was do najstarszej w Europie plantacji i fabryki aloesu - ALOE VERA. AVISA (Aloe Vera International S.A.) jest przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym przez tutejszych majoreros - lokalnych plantatorów. Fabrykę wyróżnia wyjątkowa dbałość o każdy etap produkcji, prowadzenie badań i testów aby uzyskać produkty i kosmetyki najwyższej jakości. Zapraszamy na WARSZTATY, na których dowiecie się, jak w prawidłowy sposób hodować roślinę w domu, zbierać liście, pozyskiwać cenny żel i w jaki sposób z niego korzystać. Podczas spotkania będziecie mieli możliwość samodzielnego przygotowania maseczki do twarzy i włosów oraz peelingu do ciała lub dłoni. Pracę umili naszym uczestnikom relaksacyjny masaż szyi wykonany przez profesjonalistę oraz degustacja koktajlu sporządzonego na bazie aloesu.
W drugiej części wycieki będziemy zwiedzać Betancurię. Dawna stolica wyspy Betancuria to bez wątpienia najładniejsze miasteczko na wyspie, które szczyci się dobrze zachowaną dawną zabudową i zabytkowym kościołem kryjącym drogocenne skarby. Z pewnościę niezapomniana będzie nasza wizyta na farmie kóz, gdzie mleko wykorzystywane jest do wyrobu jednego z najlepszych rzemieślniczych serów na świecie, "Guriamen". Na trasie zaplanowany jest obiad w lokalnej restauracji gdzie mamy możliwość skosztować tutejszych smaków i tradycyjnych dań.
Wycieczka zaplanowana jest dla osób, które interesują się zdrowym stylem życia i doceniają lokalne klimaty. Podróżujemy w małych grupach 6-8 osób.
Start: odbiór o godz. 09.00
Koniec : ok godz. 17.00
Grupie towarzyszy polskojęzyczny przewodnik - kierowca