top of page

Fuerteventura

Jeep Beach Sur COFETE Strefa 2 Caleta de Fuste

KOD:

FUE-A100.031PL

Wyprawa jeepami do Parku Narodowego na Półwyspie Jandía i do wspaniałej Plaży Cofete, uważanej za najpiękniejszą w Hiszpanii.

Dzień Realizacji

Środa, Czwartek, Piątek, Niedziela

English
Español
Deutsch
Francais
Osoba dorosła
75
EUR
Dziecko 3-11 lat
55
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Wyprawa jeepami do Parku Narodowego na Półwyspie Jandía i do wspaniałej Plaży Cofete, uważanej za najpiękniejszą w Hiszpanii.

Nasze pojazdy 4x4 zabiorą Was w ciągu dnia do Parku Narodowego na Półwyspie Jandía i do wspaniałej Plaży Cofete, uważanej za najpiękniejszą w Hiszpanii. Krajobraz tego obszaru Wysp Kanaryjskich jest wyjątkowy i bardzo trudno go opisać, trzeba go zobaczyć i poczuć, aby w to uwierzyć. Zatrzymamy się również na pięknej, pustej i cichej plaży gdzie będziemy cieszyć się jej otoczeniem. Kolejny przystanek mamy w małej wiosce folklorystycznej Puertito, gdzie przewidziany jest czas wolny aby czegoś się napić na tarasie z widokiem na ocean lub pospacerować po tak charakterystycznym miejscu i plaży. Kończymy naszą wyprawę widokiem na Faro de la Punta de Jandia - latarnię morską. Jeśli jesteś na wakacjach na południu Fuerteventury, Jeep & Beach  Cofete nie możesz pominąć. 

Zabierz ze sobą: 

-buty sportowe

-kostium kąpielowy

-aparat fotograficzny


Cena zawiera:

- odbiór z hotelu

- obsługę przewodnika - w języku angielskim, niemieckim ,  hiszpańskim, francuskim, polski na potwierdzenie 

Cena nie zawiera:

- posiłku

- własnych wydatków

Info dodatkowe: 

Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, kostium pąpielowy i ręcznik, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę

bottom of page