Po Polsku

Fuerteventura

Warsztaty Aloe Vera w Fabryce AVISA

KOD:

FUE400100

Jeśli interesuje Was zdrowy styl życia, aloe vera i chcecie poznać tajniki prawdziwych plantatorów, zapraszamy na jedyne takie WARSZTATY ALOE VERA na Fuerteventurze!

Czasowo niedostępne COVID-19

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota

Jeśli interesuje Was zdrowy styl życia, aloe vera i chcecie poznać tajniki prawdziwych plantatorów, zapraszamy na jedyne takie WARSZTATY ALOE VERA na Fuerteventurze!

Zapraszamy Was do najstarszej w Europie plantacji i fabryki aloesu - ALOE VERA. AVISA (Aloe Vera International S.A.) jest przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym przez tutejszych majoreros - lokalnych plantatorów. Fabrykę wyróżnia wyjątkowa dbałość o każdy etap produkcji, prowadzenie badań i testów aby uzyskać produkty i kosmetyki najwyższej jakości. Teraz dajemy Wam możliwość pozyskania informacji o właściwościach leczniczych i regenerujących aloesu. Zapraszamy na WARSZTATY, na których dowiecie się, jak w prawidłowy sposób hodować roślinę w domu, zbierać liście, pozyskiwać cenny żel i w jaki sposób z niego korzystać. Podczas spotkania będziecie mieli możliwość samodzielnego przygotowania maseczki do twarzy i włosów oraz peelingu do ciała lub dłoni.
Spotkanie rozpoczynamy wizytą na polu uprawnym, gdzie konsultantka opowie o procesie wzrostu rośliny i prawidłowym zbiorze liści. Następnie przenosimy się do budynku fabryki, by posłuchać o zaletach i właściwościach rośliny a także nauczymy się, jak prawidłowo pozyskiwać żel bezpośrednio z liścia. Będziemy mieli okazję stworzyć własny produkt np. peeling z aloesu z solą morską i zmielonymi pestkami oliwek. Opracujemy maseczkę do tarzy z aloesu, oliwy z oliwek, avocado, cytryny z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych. Pracę umili naszym uczestnikom relaksacyjny masaż szyi wykonany przez profesjnalistę oraz degustacja koktajlu sporządzonego na bazie aloesu.
Zatem jeśli interesuje Was zdrowy styl życia, aloe vera i chcecie poznać tajniki prawdziwych plantatorów, zapraszamy na jedyne takie WARSZTATY ALOE VERA na Fuerteventurze!
JĘZYK: POLSKI
Czas trwania ok 2,5 godziny
Wymagana rezerwacja terminu oraz godziny wizyty.
Minimalna liczba uczestników: 4 osoby dorosłe
Dla grupy zorganizowanej minimum 8 osób - voucher o wartości 15 euro na osobę do wykorzystania w sklepie Fabryki Aloe Vera