Gran Canaria

Aphrodite Cruise

Spędzić cudowny dzień na morzu na pokładzie Afrodyty, pięknie zbudowanej na styl tureckiej Gulet. Popłyniemy leniwe pod rozpostartymi żaglami wzdłuż idyllicznego południowo-zachodniowego wybrzeża wyspy Gran Canaria.

KOD:

LPA300600

Dzień Realizacji

Wtorek

Środa

Piatek

Niedziela

Osoba dorosła
69
EUR
311
lub
PLN
Dziecko 3-11 lat
40
EUR
180
lub
PLN
Aphrodite Cruise


Spędzić cudowny dzień na morzu na pokładzie Afrodyty, pięknie zbudowanej na styl tureckiej Gulet. Popłyniemy leniwe pod rozpostartymi żaglami wzdłuż idyllicznego południowo-zachodniowego wybrzeża wyspy Gran Canaria. Zatrzymamy się aby popływać i zjeść tradycyjny posiłek z lokalnym winem. Wszystko co musisz zrobić, to zrelaksować się na leżaku i poczuć jak morska bryza rozwiewa Ci włosy. Będziesz cieszyć sie widokiem wspaniałych klifów i plaż. Nie ma bardziej relaksującego sposobu na spędzenie dnia w Gran Canarii.
Odbieramy Was w wyznaczonym miejscu na wyspie w strefie turystycznej. Przejazd z przewodnikiem do portu Puerto Rico. Zostajecie zaokrętowani na pokład Afrodyty. Ten 27-mio metrowy statek został starannie odtworzony z zachowaniem tradycyjnych specyfikacji tureckich. Wyposażenie z mahoniu, sosnowe maszty,  drewniane pokłady i lśniące z mosiądzu koła tworzą niezwykłą scenerię dawnych dziejów. Będziesz traktowany jak członek rodziny królewskiej od momentu otrzymania powitalnego drinka na pokładzie. Będziesz odpoczywał kołysząc się na falach. Zobaczysz ukryte skarby południowo-zachodniego wybrzeża rozwijającego się na twoich oczach, wodne kaskady spływające po skałach, ciemne tajemnicze jaskinie i zaciszną plażę Gui-Gui gdzie zakotwiczymy. Tam więc można popływać w czystych wodach i rozkoszować się pięknem tego miejsca. Potem zjemy wystawny obiad w formie bufetu ( napoje w cenie).
Następnie wracamy do portu, gdzie autobus będzie czekał, aby zabrać was z powrotem do ośrodka.
Odbiór:  w pobliżu hotelu w Mogan, Taurito, Playa del Cura, Amadores, Playa del Ingles, Maspalomas, San Agustin i Bahia Feliz.
Turyści nie korzystający z transferu proszeni sa o przybycie do portu w Puerto Rico ok 15 minut przed wypłynięciem
Start 10.00 lub 15.00
Języki: hiszpański, angielski i niemiecki.

  • Facebook Social Icon
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.