Gran Canaria

Aphrodite Cruise

KOD:

LPA-A300600

Spędzić cudowny dzień na morzu na pokładzie Afrodyty, pięknie zbudowanej na styl tureckiej Gulet. Popłyniemy leniwe pod rozpostartymi żaglami wzdłuż idyllicznego południowo-zachodniowego wybrzeża wyspy Gran Canaria.

Dzień Realizacji

Wtorek, Środa, Piątek, Niedziela

Español
English
Osoba dorosła
69
EUR
Dziecko 3-11 lat
40
EUR
Spędzić cudowny dzień na morzu na pokładzie Afrodyty, pięknie zbudowanej na styl tureckiej Gulet. Popłyniemy leniwe pod rozpostartymi żaglami wzdłuż idyllicznego południowo-zachodniowego wybrzeża wyspy Gran Canaria.


Spędzić cudowny dzień na morzu na pokładzie Afrodyty, pięknie zbudowanej na styl tureckiej Gulet. Popłyniemy leniwe pod rozpostartymi żaglami wzdłuż idyllicznego południowo-zachodniowego wybrzeża wyspy Gran Canaria. Zatrzymamy się aby popływać i zjeść tradycyjny posiłek z lokalnym winem. Wszystko co musisz zrobić, to zrelaksować się na leżaku i poczuć jak morska bryza rozwiewa Ci włosy. Będziesz cieszyć sie widokiem wspaniałych klifów i plaż. Nie ma bardziej relaksującego sposobu na spędzenie dnia w Gran Canarii.
Odbieramy Was w wyznaczonym miejscu na wyspie w strefie turystycznej. Przejazd z przewodnikiem do portu Puerto Rico. Zostajecie zaokrętowani na pokład Afrodyty. Ten 27-mio metrowy statek został starannie odtworzony z zachowaniem tradycyjnych specyfikacji tureckich. Wyposażenie z mahoniu, sosnowe maszty,  drewniane pokłady i lśniące z mosiądzu koła tworzą niezwykłą scenerię dawnych dziejów. Będziesz traktowany jak członek rodziny królewskiej od momentu otrzymania powitalnego drinka na pokładzie. Będziesz odpoczywał kołysząc się na falach. Zobaczysz ukryte skarby południowo-zachodniego wybrzeża rozwijającego się na twoich oczach, wodne kaskady spływające po skałach, ciemne tajemnicze jaskinie i zaciszną plażę Gui-Gui gdzie zakotwiczymy. Tam więc można popływać w czystych wodach i rozkoszować się pięknem tego miejsca. Potem zjemy wystawny obiad w formie bufetu ( napoje w cenie).
Następnie wracamy do portu, gdzie autobus będzie czekał, aby zabrać was z powrotem do ośrodka.
Odbiór:  w pobliżu hotelu w Mogan, Taurito, Playa del Cura, Amadores, Playa del Ingles, Maspalomas, San Agustin i Bahia Feliz.
Turyści nie korzystający z transferu proszeni sa o przybycie do portu w Puerto Rico ok 15 minut przed wypłynięciem
Start 10.00 lub 15.00
Języki: hiszpański, angielski i niemiecki.