KOD:

LPA300700

Gran Canaria

Aphrodite Cruise 18PLUS

Tylko dla dorosłych. Popłyniemy leniwe pod rozpostartymi żaglami wzdłuż idyllicznego południowo-zachodniowego wybrzeża wyspy Gran Canaria.

Dzień Realizacji

Czwartek

Osoba dorosła
69
EUR
Aphrodite Cruise 18PLUS


Spędzić cudowny dzień na morzu na pokładzie Afrodyty, pięknie zbudowanej na styl tureckiej Gulet. Popłyniemy leniwe pod rozpostartymi żaglami wzdłuż idyllicznego południowo-zachodniowego wybrzeża wyspy Gran Canaria. Zatrzymamy się aby popływać i zjeść tradycyjny posiłek z lokalnym winem. Wszystko co musisz zrobić, to zrelaksować się na leżaku i poczuć jak morska bryza rozwiewa Ci włosy. Będziesz cieszyć sie widokiem wspaniałych klifów i plaż. Nie ma bardziej relaksującego sposobu na spędzenie dnia w Gran Canarii.
Odbieramy Was w wyznaczonym miejscu na wyspie w strefie turystycznej. Przejazd z przewodnikiem do portu Puerto Rico. Zostajecie zaokrętowani na pokład Afrodyty. Ten 27-mio metrowy statek został starannie odtworzony z zachowaniem tradycyjnych specyfikacji tureckich. Wyposażenie z mahoniu, sosnowe maszty,  drewniane pokłady i lśniące z mosiądzu koła tworzą niezwykłą scenerię dawnych dziejów. Będziesz traktowany jak członek rodziny królewskiej od momentu otrzymania powitalnego drinka na pokładzie. Będziesz odpoczywał kołysząc się na falach. Zobaczysz ukryte skarby południowo-zachodniego wybrzeża rozwijającego się na twoich oczach, wodne kaskady spływające po skałach, ciemne tajemnicze jaskinie i zaciszną plażę Gui-Gui gdzie zakotwiczymy. Tam więc można popływać w czystych wodach i rozkoszować się pięknem tego miejsca. Potem zjemy wystawny obiad w formie bufetu ( napoje w cenie).
Następnie wracamy do portu, gdzie autobus będzie czekał, aby zabrać was z powrotem do ośrodka.
Odbiór:  w pobliżu hotelu w Mogan, Taurito, Playa del Cura, Amadores, Playa del Ingles, Maspalomas, San Agustin i Bahia Feliz.
Turyści nie korzystający z transferu proszeni sa o przybycie do portu w Puerto Rico ok 15 minut przed wypłynięciem

Start 10.00 lub 15.00
Tylko dla dorosłych
Języki: hiszpański, angielski i niemiecki.

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.