Gran Canaria

Jeep Safari i Wielblady

KOD:

LPA-A100.030PL

Górskie bezdroża - Chira - Presa de Chira - Ayacata - San Bartolome de Tirajana - Fataga i wielbłądy w Arteara

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota

Español
English
Deutsch
Osoba dorosła
65
EUR
Dziecko 3-11 lat
51
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Górskie bezdroża - Chira - Presa de Chira - Ayacata - San Bartolome de Tirajana - Fataga i wielbłądy w Arteara

Spędź z nami cały dzień na tej wyjątkowej i porywającej przygodzie! Będziemy jechać jeepami o napędzie 4x4 a dzięki temu dotrzemy do najbardziej dzikich i nieuczęszczanych szlaków na wyspie. Będziemy przemierzać pachnące lasy i skaliste wąwozy, odkryjemy zaciszne doliny i bujne plantacje bananów, ananasów i trzciny cukrowej. Odkryjemy nieznane miejsca.
Jadąc wąską drogą przez góry w kierunku Arguineguín podziwiamy zielone doliny i tropikalne plantacje. Będziecie cieszyć się wspaniałymi widokami imponujących wulkanicznych krajobrazów, by za chwilę zatrzymać się na tradycyjne śniadanie (nie wliczone w cenę) składające się z lokalnych specjałów, domowego chleba, świeżo wyciśniętego soku z papai.
Następnie popędzimy drogą w dół wzbijając tumany kurzu. Zobaczycie jaskinie, plantacje owoców tropikalnych i niezwykłe formacje skalne. Po podróży przez pachnący las sosnowy w kierunku San Bartolomé de Tirajana, zjemy obiad w tradycyjnej restauracji. Zaserwują nam pieczonego na ruszcie kurczaka, sałatki i małe lokalne ziemniaki z pikantnym mojo. Sangria i napoje bezalkoholowe są również wliczony w cenę.
Po obiedzie udamy się na ok. 30 minutową przejażdżkę na wielbłądach w w Arteara, w oazie w berberyjskim stylu.
Po południu będziemy przemierzać obszary chronione Gran Canarii, co chwilę zatrzymując sie na zrobienie zdjęć. Do hoteli wrócimy późnym popołudniem.
Ta przygoda zapakowana w oprawę 4 x 4 będzie najlepszym sposobem na odkrycie zaszytych w głębi uroków tej pięknej wyspy.
Czas trwania: ok 7-8 godzin
Odbiory od godziny 8.00
Mogan, Taurito, Playa del Cura, Amadores, Puerto Rico, Maspalomas, Playa del Ingles, Bahia Feliz, San Agustin i Las Palmas de Gran Canaria
Obsługa w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim

Cena zawiera:

- odbiór spod hotelu

- obsługę kierowcy - przewodnika w wybranym języku

- obiad w lokalnej restauracji wraz z napojem

Cena nie zawiera:

- własnych wydatków

Info dodatkowe:

Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę.