KOD:

LPA910100

Gran Canaria

LPA Objazd wyspy grupa 21-60os

W programie: Fataga - dolina tysiąca palm - Roque Nublo - Terror - balkony i bazylika, degustacja wyrobów lokalnych - Arucas

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Grupa od 51 do 60 os.
45
EUR
Grupa od 41 do 50 os.
45
EUR
Grupa od 31 do 40 os.
55
EUR
Grupa od 21 do 30 os.
60
EUR
LPA Objazd wyspy grupa 21-60os

Wycieczkę rozpoczynamy przejazdem do idyllicznej wioski Fataga zwanej "Doliną Tysiąca Palm". Fataga jest dziś miejcem, w którym wielu artystów i malarzy osiedliło się szukając i odnajdując cudowny spokój. Ruszamy na północ. Wnętrze wyspy ukazuje nam swoje zielone serce, głębokie wąwozy i zapierające dech w piersiach górzyste krajobrazy. Przed Wami wiele miejsc i okazji do fotografowania majestatycznego Roque Nublo i Roque Bentaiga, symboli historii i części kultury wyspy. Nasza trasa prowadzi dalej w kierunku Teroru, stolicy religijnej i celu pielgrzymek wyspiarzy. Zobaczymy bazylikę Matki Bożej Sosnowej, odwiedzimy place i zabytkowe zakątki, a także przespacerujemy się romantycznymi uliczkami z postkolonialną architekturą by podziwiać słynne piękne balkony wyrzeźbione z sosny kanaryjskiej. Zabierzemy Was również w miejsce bardzo lokalne, gdzie posmakujecie tutejszych wyrobów: dżemu z opuncji, likierów, wina bananowego i kaktusowego. Jedziemy do Arucas. Tu zwiedzamy piękne miejsce: neogotycki kościół San Juan Bautista, zaprojektowany przez ucznia Gaudiego. Do hotelu wracamy trasą wzdłuż wschodniego wybrzeża.

Podczas wycieczki zatrzymujemy się na lunch. Będzie okazja do spróbowania typowej kanaryjskiej kuchni : do wyboru zupa lub sałatka, na drugie danie: ryba, kurczak lub wieprzowina, deser, wino i woda.
Po całym dniu pełnym pięknych wrażeń wiecie już, dlaczego Gran Canaria nazywana jest "kontynentem w miniaturze". Wracamy do hotelu, z uczuciem, że widzieliście wszystko , co najpiękniejsze na wyspie.

DZIEŃ REALIZACJI: DO UZGODNIENIA, czas trwania ok. 8 godzin
Grupę prowadzi licencjonowany przewodnik w języku polskim. Obiad w cenie.

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.