Gran Canaria

LPA Objazd wyspy grupa 31-40os

W programie: Fataga - dolina tysiąca palm - Roque Nublo - Terror - balkony i bazylika, degustacja wyrobów lokalnych - Arucas

KOD:

LPA910300

Dzień Realizacji

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Osoba dorosła
55
EUR
248
LPA Objazd wyspy grupa 31-40os

Wycieczkę rozpoczynamy przejazdem do idyllicznej wioski Fataga zwanej "Doliną Tysiąca Palm". Fataga jest dziś miejcem, w którym wielu artystów i malarzy osiedliło się szukając i odnajdując cudowny spokój. Ruszamy na północ. Wnętrze wyspy ukazuje nam swoje zielone serce, głębokie wąwozy i zapierające dech w piersiach górzyste krajobrazy. Przed Wami wiele miejsc i okazji do fotografowania majestatycznego Roque Nublo i Roque Bentaiga, symboli historii i części kultury wyspy. Nasza trasa prowadzi dalej w kierunku Teroru, stolicy religijnej i celu pielgrzymek wyspiarzy. Zobaczymy bazylikę Matki Bożej Sosnowej, odwiedzimy place i zabytkowe zakątki, a także przespacerujemy się romantycznymi uliczkami z postkolonialną architekturą by podziwiać słynne piękne balkony wyrzeźbione z sosny kanaryjskiej. Zabierzemy Was również w miejsce bardzo lokalne, gdzie posmakujecie tutejszych wyrobów: dżemu z opuncji, likierów, wina bananowego i kaktusowego. Jedziemy do Arucas. Tu zwiedzamy piękne miejsce: neogotycki kościół San Juan Bautista, zaprojektowany przez ucznia Gaudiego. Do hotelu wracamy trasą wzdłuż wschodniego wybrzeża.

Podczas wycieczki zatrzymujemy się na lunch. Będzie okazja do spróbowania typowej kanaryjskiej kuchni : do wyboru zupa lub sałatka, na drugie danie: ryba, kurczak lub wieprzowina, deser, wino i woda.
Po całym dniu pełnym pięknych wrażeń wiecie już, dlaczego Gran Canaria nazywana jest "kontynentem w miniaturze". Wracamy do hotelu, z uczuciem, że widzieliście wszystko , co najpiękniejsze na wyspie.

DZIEŃ REALIZACJI: DO UZGODNIENIA, czas trwania ok. 8 godzin
Grupę prowadzi licencjonowany przewodnik w języku polskim. Obiad w cenie.

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.