Gran Canaria

LPA Objazd wyspy grupa 51-60os

W programie: Fataga - dolina tysiąca palm - Roque Nublo - Terror - balkony i bazylika, degustacja wyrobów lokalnych - Arucas

KOD:

LPA910500

Dzień Realizacji

Poniedziałek

Wtorek

środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Opis cena1
c1eur
EUR
c1pln
lub
PLN
Opis cena2
c2eur
EUR
c2pln
lub
PLN
Opis cena3
c3eur
EUR
c3pln
lub
PLN
Opis cena4
c4eur
EUR
c4pln
lub
PLN
LPA Objazd wyspy grupa 51-60os

Wycieczkę rozpoczynamy przejazdem do idyllicznej wioski Fataga zwanej "Doliną Tysiąca Palm". Fataga jest dziś miejcem, w którym wielu artystów i malarzy osiedliło się szukając i odnajdując cudowny spokój. Ruszamy na północ. Wnętrze wyspy ukazuje nam swoje zielone serce, głębokie wąwozy i zapierające dech w piersiach górzyste krajobrazy. Przed Wami wiele miejsc i okazji do fotografowania majestatycznego Roque Nublo i Roque Bentaiga, symboli historii i części kultury wyspy. Nasza trasa prowadzi dalej w kierunku Teroru, stolicy religijnej i celu pielgrzymek wyspiarzy. Zobaczymy bazylikę Matki Bożej Sosnowej, odwiedzimy place i zabytkowe zakątki, a także przespacerujemy się romantycznymi uliczkami z postkolonialną architekturą by podziwiać słynne piękne balkony wyrzeźbione z sosny kanaryjskiej. Zabierzemy Was również w miejsce bardzo lokalne, gdzie posmakujecie tutejszych wyrobów: dżemu z opuncji, likierów, wina bananowego i kaktusowego. Jedziemy do Arucas. Tu zwiedzamy piękne miejsce: neogotycki kościół San Juan Bautista, zaprojektowany przez ucznia Gaudiego. Do hotelu wracamy trasą wzdłuż wschodniego wybrzeża.

Podczas wycieczki zatrzymujemy się na lunch. Będzie okazja do spróbowania typowej kanaryjskiej kuchni : do wyboru zupa lub sałatka, na drugie danie: ryba, kurczak lub wieprzowina, deser, wino i woda.
Po całym dniu pełnym pięknych wrażeń wiecie już, dlaczego Gran Canaria nazywana jest "kontynentem w miniaturze". Wracamy do hotelu, z uczuciem, że widzieliście wszystko , co najpiękniejsze na wyspie.

DZIEŃ REALIZACJI: DO UZGODNIENIA, czas trwania ok. 8 godzin
Grupę prowadzi licencjonowany przewodnik w języku polskim. Obiad w cenie.

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.