Gran Canaria

Poema del Mar Aquarium

KOD:

LPA-A410400

Nowość na Gran Canarii - fantastyczne , nowoczesne akwarium - okno na niezwykłe podwodne życie oceanu.

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Sobota, Niedziela

Español
English
Osoba dorosła
25
EUR
Dziecko 5-14 lat
13
EUR
Dziecko 0-5 lat
0
EUR
Nowość na Gran Canarii - fantastyczne , nowoczesne akwarium - okno na niezwykłe podwodne życie oceanu.

Obok molo przeznaczonego dla statków wycieczkowych i w pobliżu plaży "Las Canteras" znajdziecie wspaniałe Akwarium Poema del Mar - nowoczesny i ambitny projekt oparty na zaangażowaniu w innowacje, ochronę gatunków i utrzymany w konwencji rozwoju zrównoważonej turystyki.
Rozpocznijcie swoją podróż zanurzając się w pierwszej strefie "Dżungli", ze zdjęciami krajobrazów pokrywających całą planetę, składając hołd pięciu kontynentom. Kontynuujcie wędrówkę do ogromnego cylindra z ponad 400 000 litrami wody, który pokazuje różnorodność kolorów koralowców i ryb. Ostatnia część wycieczki kończy się odkrywaniem głębokiego oceanu.
Całkowicie tematycznie zaprojektowany kompleks o powierzchni 12 500 m2 pokazuje wiele gatunków ryb żyjących we własnych ekosystemach przeniesionych do akwarium.
Dzięki zakrzywionej szybie, o wadze 140 ton, długości 36 metrów i 7 metrów, Akwarium Poema del Mar stanowi okno do głębokiego oceanu.
W kompleksie znajduje się ponad 2000 gatunków pochodzących z różnych miejsc na świecie: Afryki, Azji i Australii. Różnorodne rośliny, paprocie, drzewa i palmy, które tworzą piękną dżunglę, zapewnią wspaniałą reprezentację środowiska i tworzą przestrzeń przeznaczoną dla rzek i lagun.

Wydrukowany voucher ważny jest w dniu zamówionej wizyty.
Lokalizacja: Muelle del Sanapú, 22 - 35008 - Las Palmas - ES
Godziny otwarcia: 09: 00-18: 00