Gran Canaria

Puerto de Mogan Targ Senegalski i Rejs Statkiem

KOD:

LPA-A101500

W każdy piątek odbywa się jeden z najważniejszych targów Gran Canarii. Sprzedawcy ściągają tu nawet z Senegalu tworząc barwne widowisko kulturowe. W cenie również rejs na trasie Puerto Rico - Mogan.

Dzień Realizacji

Piątek

Español
English
Deutsch
Osoba dorosła
25
EUR
Dziecko 3-11 lat
18
EUR
W każdy piątek odbywa się jeden z najważniejszych targów Gran Canarii. Sprzedawcy ściągają tu nawet z Senegalu tworząc barwne widowisko kulturowe. W cenie również rejs na trasie Puerto Rico - Mogan.

Zachęcamy Was do odkrycia Puerto de Mogan - wioski rybackiej, która przekształciła się w jeden z najbardziej malowniczych i pięknych ośrodków turystycznych Gran Canarii. Miasteczko zbudowane na początku lat 80-tych okala dawną małą wioskę rybacką i stanowi teren zabrany od morza. Mogan znana jest z kolorowych bugenwilli, architektury kolonialnej i kanałów, które przyniosły mu przydomek „małej Wenecji”.
W każdym zakątku "Puerto de Mogan" znajdują się oryginalne i małe sklepy i fabryczki z wieloma rzemiosłami. Znajdziemy tu odzież bawełnianą, przedmioty dekoracyjne, wiele innych lokalnych wyrobów.
W każdy piątek odbywa się w tym porcie jeden z najważniejszych targów Gran Canarii. Sprzedawcy ściągają tu nawet z Senegalu tworząc barwne widowisko kulturowe. Tętniący życiem rynek zachęca do spacerów pomiędzy kolorowymi straganami, by wmieszać się w tłum tubylców i turystów. Na stoiskach znajdziecie tropikalne owoce, rośliny, wyroby ze skóry, odzież, obuwie i biżuterię wśród tysiąca innych przedmiotów.
W centrum miasteczka znajdziecie także ekskluzywne butiki najbardziej uznanych marek, jubilerów, perfumerie i wiele więcej ...
Oferta gastronomiczna jest również bardzo zróżnicowana, tutaj można zaspokoić pragnienie orzeźwiającym drinkiem lub zjeść coś, słuchając szumu morza przy plaży lub w jednej z wielu restauracji otaczających nowoczesną i romantyczną przystań Mogán.
Plaża w Puerto de Mogan to sztucznie usypana plaża o pięknym, złocistym piasku, gdzie można spokojnie popływać lub uprawiać sporty wodne, które stanowią bogatą ofertę.
Przed przybyciem na Puerto de Mogan zatrzymujemy się na molo w Puerto Rico, aby zobaczyć plażę i przystań. Dla chętnych organizowany jest rejs na trasie z Puerto Rico do Mogan (w cenie) , w wersji podstawowej do Mogan jedziemy wzdłuż wybrzeża naszym autokarem.
czas trwania 6 godzin
JĘZYKI: ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI
DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWY JĘZYK POLSKI