Po Polsku

Czasowo niedostępne COVID-19

KOD:

LPA300200

Gran Canaria

Rejs jachtem 3-godzinny

Jacht Bavaria 45 Cruiser to nowoczesna i wygodna jednostka z przeznaczeniem na rejsy rodzinne czy też w gronie przyjaciół. Oglądamy skaczące delfiny, żółwie morskie oraz zatrzymujemy się by skorzystać z kąpieli morskiej.

Dzień Realizacji

Wtorek, Środa, Piątek

Osoba dorosła
70
EUR
Dziecko 3-12 lat
50
EUR
Rejs jachtem 3-godzinny

Jacht Bavaria 45 Cruiser to nowoczesna i wygodna jednostka z przeznaczeniem na rejsy rodzinne czy też w gronie przyjaciół. Zapewnia całkowity komfort i intymność, pozwala cieszyć się swobodną atmosferą w gronie najbliższych . Kameralne, kilkuosobowe rejsy dają możliwość integrowania się skipperów z załogą. Każdy z członków załogi ma możliwość zasięgnąć wiedzy o żegludze a także znaleźć się za sterem i samodzielnie poprowadzić 14,5-tonowy jacht. Podczas niemal każdego rejsu oglądamy spektakularne pokazy delfinów na wolności, a także często widujemy żółwie morskie.
Jacht posiada dużą, otwieraną hydraulicznie platformę kąpielową. W trakcie wycieczki rzucamy kotwicę i zatrzymujemy się na pełnym oceanie, aby kąpać się i w pełni cieszyć się tą chwilą. Dla naszych gości zapewniamy maski, płetwy, koła plażowe. Na platformie znajduje się prysznic umożliwiający spłukanie się słodką wodą po kąpieli.
Płynąc naszym jachtem macie możliwość zobaczenia zakątków wyspy z zupełnie innej perspektywy oraz zrobić piękne zdjęcia, które przywołają wspomnienia. Rejsy są prowadzone przez dwóch polskich skipperów z bardzo dużym doświadczeniem na wodach Atlantyku. Obsługa zapewnia miłą atmosferę, zabawiając gości grając na gitarze, śpiewając szanty oraz snując żeglarskie opowieści.
8-godzinny rejs realizujemy wzdłuż południowego wybrzeża Gran Canarii.
Zapewniamy wodę, napoje, klasyczną kanaryjską przekąskę papas arrugadas con mojo, sałatki, pieczywo, oliwki, owoce i białe wino.
5 – 8 osób na pokładzie
Obsługa w języku polskim
Transfer z hotelu w rejonie południowym w cenie
Rejs całodniowy: 9.00 - 18.00

 

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.