Gran Canaria

Teneryfa w Wolnym Czasie

KOD:

LPA-A102000

W programie: przeprawa promowa Fred Olsen na Teneryfę - Santa Cruz de Tenerife z możliwością wizyty w La Laguna.

Dzień Realizacji

Wtorek

Español
English
Deutsch
Osoba dorosła
69
EUR
Dziecko 3-11 lat
53
EUR
Dziecko 0-2,99
5
EUR
W programie: przeprawa promowa Fred Olsen na Teneryfę - Santa Cruz de Tenerife z możliwością wizyty w La Laguna.

Skorzystajcie z tej wspaniałej okazji, aby poznać drugą wyspę - Teneryfę - podczas pobytu na Gran Canarii w naprawdę wyjątkowej cenie!
Odbieramy Was z miejsca zakwaterowania i jedziemy autobusem wzdłuż wschodniego wybrzeża Gran Canarii do „Puerto de Las Nieves” w Agaete. Na Teneryfę podróżujemy nowoczesnym i wygodnym katamaranem firmy "Fred Olsen". Trwa to nieco ponad godzinę, podczas której możecie cieszyć się pięknymi widokami.
Po dotarciu do Santa Cruz (Teneryfa) możecie wybrać się na zakupy lub spacer wzdłuż plaż, ulic i placów. Już na samym początku zobaczycie Audytorium. Atrakcją z pewnością będzie spacer w parku García Sanabria, który został ponownie otwarty w 2006 roku po 18 miesiącach prac i szczyci się powierzchnią 67 000 m2 oraz pięknym zegarem kwiatowym wykonanym w Szwajcarii w 1958 roku. Miasto Santa Cruz zostało założone 3 maja 1494 a w latach 1833-1927 było jedyną stolicą Wysp Kanaryjskich. Dziś miasto słynie z karnawału uważanego za jeden z najbardziej znanych na świecie.
Jednakże, jeśli wolicie, możecie pojechać tramwajem do La Laguna, miasta, które wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To również miejsce, gdzie został założony pierwszy uniwersytet na Wyspach Kanaryjskich.
Bawcie się dobrze i korzystajcie z okazji. Spotkamy się pod koniec dnia, w wyznaczonym czasie, by wygodnie wrócić na Gran Canarię katamaranem Fred Olsen.
Ważne : do przeprawy promowej należy mieć paszport lub dowód osobisty.
czas trwania 14-15 godzin
JĘZYKI: ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI