Po Polsku

Lanzarote

I Love La Graciosa PL

KOD:

ACE-A102700

Odkryj unikalną naturę rezerwatu La Graciosa i odwiedż tutejsze miasteczko. Zrelaksuj się na pokładzie katamaranu i gdzie czeka tradycyjny lunch i bar.

Dzień Realizacji

Czwartek

Odkryj unikalną naturę rezerwatu La Graciosa i odwiedż tutejsze miasteczko. Zrelaksuj się na pokładzie katamaranu i gdzie czeka tradycyjny lunch i bar.

Odkryj unikalną naturę rezerwatu La Graciosa i odwiedź tutejsze miasteczko. Na pokładzie wspaniałego katamaranu czeka na Was tradycyjny lunch, otwarty bar oraz możliwość uprawiania sportów wodnych. Autokar odbierze Was z ustalonego w pobliżu Waszego hotelu miejsca i zabierze Was do Portu Órzola, miasta położonego na północy Lanzarote, skąd wypływa regularny prom, który zabierze Was na wyspę La Graciosa. Podróż trwa około 25 minut. W okresie letnim z Orzoli od razu podróż realizowana jest katamaranem. Teraz na wyspie La Graciosa będziecie dysponowali godziną, aby spędzić czas w najważniejszym miasteczku - stolicy - Caleta de Sebo. Przewodnik wskaże Wam najciekawsze miejsca oraz pokrótce opowie o życiu mieszkańców.Jeśli wolicie, możecie samodzielnie kluczyć po zaułkach. Po godzinie spotykamy sie na molo by zaokrętować się na nasz luksusowy katamaran. Powitamy Was tradycyjną tortillą i mojito. Płyniemy wzdłuż wybrzeża La Graciosy ciesząc się słońcem i widokami, by ostatecznie dopłynąć do malowniczej plaży Francesa. Możecie spędzić czas zarówno na plaży jak i spróbować różnych sportów wodnych, takich jak nurkowanie z rurką, pływanie kajakiem. Dla osób lubiących relaks przygotowane są materace dmuchane.Po takim plażowaniu - czas na obiad. Na pokładzie katamaranu zostanie podana świeżo przygotowana paella, dostępny będzie bezpłatnym bar, w którym serwujemy piwo, sangrię, wodę i napoje bezalkoholowe. Potem, przy rytmach muzyki, w doskonałym nastroju, wrócimy, żeglując na katamaranie do nabrzeża Caleta de Sebo. Tam przesiądziemy się na prom powrotny do portu Orzola. Dalej autokar odwiezie Was do hotelu.

Czas trwania: ok 7 - 8 godzin

Odbiory od godziny 8.00

Język: polski

Nie zapomnij: ręcznik, strój kąpielowy, ochrona przeciwsłoneczna. Inne: depozyt 10 EUR w przypadku korzystania ze sprzętu wodnego. Do zaokrętowania wymagany jest dokument tożsamości (dowód lub paszport).