Po Polsku

Lanzarote

Koncert i Jameos del Agua Noca z Dojazdem

KOD:

ACE-A440200

Koncert i Jameos del Agua nocą. 2 w 1 - zwiedzanie Jameos del Aqua w wieczornej iluminacji wraz z koncertem w jednej cenie wstępu.

Czasowo niedostępne COVID-19

Dzień Realizacji

Wtorek, Sobota

Polski
Osoba dorosła
30
EUR
Koncert i Jameos del Agua nocą. 2 w 1 - zwiedzanie Jameos del Aqua w wieczornej iluminacji wraz z koncertem w jednej cenie wstępu.

Zapraszamy Was na wieczór w niezwykłym miejscu -Jameos del Agua, które zyskuje tylko podczas wieczornego zwiedzania ( wstęp płatny 10 Euro/os). Tunel wulkaniczny uformował tę osobliwość Lanzarote a Cesar Manrique zagospodarował to miejsce scalając swoim zwyczajem naturę ze sztuką. W tutejszej jaskini, w niewielkim zbiorniku ze słoną wodą, żyje pewien gatunek raka - ślepego albinosa, który w normalnych warunkach występuje w oceanach na głębokości ok 3 tysięcy metrów. W tym miejscu możemy je zobaczyć gołym okiem. Jameos del Agua stanowi również miejsce wydarzeń kulturalnych. Na niewielkiej scenie odbywają się kameralne koncerty. Jeśli więc macie ochotę na fantastyczny wieczór na poziomie kulturalnej Lanzarote, zapraszamy Was na występ lokalnych muzyków. Zatem proponujemy Wam 2 w 1 - zwiedzanie Jameos del Aqua w wieczornej iluminacji wraz z koncertem w jednej cenie wstępu. Warto.

Czas trwania: ok 3 godzin
Wstęp 10 euro/os
Odbiory od godziny 21.00
Obsługa w języku polskim