Po Polsku

Lanzarote

LagOmar Drink Bar z Dojazdem

KOD:

ACE-A440100

Wieczór w niezwykłym miejscu, gdzie jama lawowa zamieniona została w drink bar, a gościom serwowana jest świetna klubowa muzyka.

Czasowo niedostępne COVID-19

Dzień Realizacji

Środa, Piątek

Polski
Osoba dorosła
50
EUR
Wieczór w niezwykłym miejscu, gdzie jama lawowa zamieniona została w drink bar, a gościom serwowana jest świetna klubowa muzyka.

LagOmar - cudo! I w dzień i w nocy! Rezydencję zaprojektowaną w latach 70 przez krótką chwilę stanowiła własność Omara Sharifa. Niezwykłość tego miejsca polega na tym, że pomieszczenia mieszkalne, bar, baseny, zostały wkomponowane w zbocze wygasłego wulkanu. Atmosferę skalnej oazy tworzą tajemne przejścia, niezwykła roślinność i wielowymiarowość. Fantastycznie jest tam spędzić kilka godzin w dzień, ale polecamy tam wrócić wieczorem, gdy czynny jest bar i restauracja. Nie będziecie żałować!
Zapraszamy Was na wieczór w niezwykłym miejscu, gdzie jama lawowa zamieniona została w drink bar, a gościom serwowana jest świetna klubowa muzyka. Możecie rozłożyć się na kanapach z przyjaciółmi lub zaszyć się w nieco tylko oświetlonej loży. Będziecie zachwyceni miejscem, które proponujemy Wam na wieczornego drinka. Wstęp jest bezpłatny, jednakże klub sugeruje zamówienie w barze. Ceny przystępne, atmosfera niezwykła. Warto.
Start: Puerto del Carmen, Matagorda 20.30/ Costa Teguise 20.45
Koniec: 23.30 - 00.00
Obsługa w języku polskim
Minimalna ilość uczestników: 2