Lanzarote

Music Hall Tavern i Free Bar

KOD:

ACE-A440600

Komedia, parodie znanych gwiazd i zabawne interpretacje filmów, fantastyczne kostiumy i międzynarodowe towarzystwo. Świetna zabawa czeka na Was!

Dzień Realizacji

Komedia, parodie znanych gwiazd i zabawne interpretacje filmów, fantastyczne kostiumy i międzynarodowe towarzystwo. Świetna zabawa czeka na Was!

Pani T. i jej zespół w Music Hall Tavern bawią widownię na Wyspach Kanaryjskich już od ponad 20 lat. Noc w Music Hall Tavern jest pełna zabawy! To rozrywka dla młodych i starszych. Gwarantujemy, że będziecie się śmiali i śpiewali całą noc! Komedia, parodie  znanych gwiazd i zabawne interpretacje filmów wszechczasów znanych rozbawią Was do łez. Fantastyczne kostiumy, międzynarodowe towarzystwo i świetna zabawa czeka na Was podczas Waszych wakacji na Lanzarote!
Drzwi otwieramy o godzinie 19.00, witając Was pierwszym drinkiem! Następnie serwowana jest 3- daniowa kolacja. Spektakl rozpoczyna się o 21.00, a kończy o 23.30.
Wszystkie ceny zawierają drinka w dniu przyjazdu oraz kolację z 3 dań. Opcja Gold obejmuje lokalne piwo, wino, sangria, lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe całą noc bez limitu. Pokaz odbywa się wyłącznie w języku angielskim.
Spotkanie bezpośrednio w Centro Comercial La Penita w Puerto del Carmen.
START:  godz. 19.00 
Czas: 4 godziny i 30 minut.
Koniec: o 23:30 .
W cenie: kabaret i pokaz tańca, wszystkie ceny zawierają powitalnego drinka  oraz kolację z 3 dań. Życzenie dotyczące menu wegetariańskiego, bezglutenowego należy zgłaszać w momencie rezerwacji,