Nowość Po Polsku

KOD:

ACE-A103700

Lanzarote

TOP Lanzarote z Playa Blanca

W programie: Wulkany w Parku Narodowym Timanfaya - La Geria i wino - Dolina Tysiąca Palm - Jameos del Agua - el Golfo - Los Hervideros

Dzień Realizacji

środa

Osoba dorosła
67
EUR
Dziecko 2-11 lat
37
EUR
TOP Lanzarote z Playa Blanca

Nasza wycieczka prowadzi do serca Parku Narodowego Timanfaya, poprzez ""Szlak Wulkanów"", podziwiamy niezwykłe formacje skalne mieniące się wszystkimi kolorami. Uczestniczymy w pokazie geotermalnym, by przekonać się, że ten obszar ciągle jest aktywny.
Jedziemy do El Golfo, gdzie podejmujemy krótki spacer, aby wejść do spektakularnego krateru wulkanu rzeźbionego pływami, gdzie znajduje się "Charco de los Clicos" - małe jezioro w kolorze głębokiej zieleni, będące świadkiem mikro-fauny zamieszkującej wody wokół wyspy. Następnie pokonamy krótki dystans na południe, aby zobaczyć "Los Hervideros", niezwykłe formy lawy, które jako gorące masy zetknęły się z zimnymi wodami oceanu. Również po drodze możemy zobaczyć "Salinas del Janubio" miejsce, gdzie wytwrza się sól.
Przejeżdżamy przez malowniczą wioskę Uga, aby pojechać do La Geria, rejonu winnic, gdzie będziecie podziwiać wyjątkowy krajobraz upraw na wulkanicznej glebie. W lokalnej winiarni spróbujecie bogatego smaku lokalnych wyrobów. Będzie okazja do zakupu pamiątkowej butelki.
Przerwę obiadową (posiłek w formie bufetu, woda, wino) spędzamy w "Dolinie Tysiąca Palm".
Po obiedzie czeka nas jeszcze jedna atrakcja - Jameos del Agua. Ta wulkaniczna jaskinia została przekształcona przez Cesara Manrique jako miejsce, gdzie sztuka tworzona przez człowieka współgra z naturą. W podziemnym jeziorku dostrzec można kraba albinosa, który jest symbolem tego miejsca.
Po tej wizycie kierujemy sie już w stronę portu w Playa Blanca.

Uwaga- wycieczka realizowana jest wg trasy dla Klientów z Fuerteventury. Dojazd do portu w Playa Blanca we własnym zakresie. Biuro nie realizuje odbiorów spod hotelu.

Wyjazd z portu Playa Blanca o godz. 8.45
Powrót do portu w Playa Blanca ok. godz. 16.30
Język: polski

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.