Po Polsku

Teneryfa

La Orotava-Puerto de la Cruz

KOD:

TFS112100

W programie: La Orotava i kanaryjskie balkony - czas wolny w Puerto de la Cruz z możliwością wizyty w Lago Martianez.

Dzień Realizacji

W programie: La Orotava i kanaryjskie balkony - czas wolny w Puerto de la Cruz z możliwością wizyty w Lago Martianez.

W okresie letnim ( od czerwca do końca września) zapraszamy Was na wycieczkę "pół na pół". Przewodnik będzie oprowadzał po najważniejszych miejscach na wyspie: La Orotava wraz z jej słynnymi drewnianymi balkonami. W Puerto de la Cruz natomiast będziecie mieć sporo czasu by samodzielnie zagospodarować sobie czas, podczas gdy inni pojadą do Loro Parku.
Odbieramy Was z rejonu południowego. W pierwszej kolejności udajemy się do starej Orotavy. Odszukamy balkony słynnego domu Casa de los Balcones i zwiedzimy barokowy kościół.
Droga prowadzi nas już w kierunku Puerto de La Cruz. Tutaj pozostawimy Was na ok 5 godzin, abyście mogli cieszyć się tym miejscem we własnym stylu. Rekomendujemy wizytę w Lago Martanez - kompleksie basenowym stworzonym przez kanaryjskiego artystę Cesara Manrique ( bilet do nabycia wraz z rezerwacją wycieczki). Z pewnością spacer uliczkami i obiad w jednej z tradycyjnych restauracji z klimatem oldskulowym przypadnie Wam do gustu. Można również wybrać się na tutejszą piękną plażę. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które chciałyby spędzić dzień w Puerto de la Cruz na północy wyspy..
Do hoteli wracamy autostradą, by dotrzeć do hoteli na południu jeszcze przed kolacją.
START: od godziny 9.00
KONIEC: do godziny 19.00
Wycieczkę prowadzi polski licencjonowany przewodnik.