Po Polsku

Teneryfa

Loro Park z polskim przewodnikiem

KOD:

TFS112000

W programie: La Orotava i kanaryjskie balkony - wizyta w Loro Park z polskim przewodnikiem

Dzień Realizacji

W programie: La Orotava i kanaryjskie balkony - wizyta w Loro Park z polskim przewodnikiem

W okresie letnim (od czerwca do końca września) zapraszamy Was na wycieczkę rodzinną. Program przygotowany został z myślą o dzieciach oraz dla wygody rodziców. Poruszamy się autostradą, by zapewnić komfort podróżowania. Przewodnik będzie oprowadzał po najważniejszych miejscach oraz towarzyszył Wam podczas pokazów zwierząt. Odwiedzimy również La Orotavę wraz z jej słynnymi drewnianymi balkonami.
Odbieramy Was z rejonu południowego. Pierwszym miejscem, które odwiedzamy na trasie jest stara Orotava. Odszukamy balkony słynnego domu Casa de los Balcones i zwiedzimy barokowy kościół.
Droga prowadzi nas do Loro Parku, którego nie ma potrzeby reklamować. Stanowi bowiem najlepiej oceniany park zoologiczny w Europie, który jest jednocześnie fundacją dbającą o ginące gatunki. Park jest bardzo duży, samodzielne zwiedzanie i pilnowanie godzin atrakcji zwykle nie jest takie łatwe. Tym razem będzie Wam towarzyszył polski przewodnik, który pokaże najciekawsze kolekcje, przeprowadzi na skróty i przypilnuje godzin pokazów. Zaplanowaliśmy pokazy orek, delfinów, lwów morskich i kolorowych papug. Poznacie ciekawostki na temat prowadzenia parku zoologicznego, odwiedzimy weterynarza i oceanarium. Przewodnik przybliży Wam informacje o wybranych zwierzętach. Odwiedzimy również pingwiny, dla których stworzono odrębną, mroźną krainę. W Loro Parku spędzimy ponad 5 godzin wśród bujnej roślinności, będzie to bardzo dobrze zagospodarowany czas dzięki profesjonalnej obsłudze. Zapewnimy również chwilę na posiłek ( we własnym zakresie).
Do hoteli wracamy autostradą, by jak najszybciej znaleźć się na kolacji po tak wyczerpującym dniu.
START: od godziny 9.00
KONIEC: do godziny 19.00
Wycieczkę prowadzi polski licencjonowany przewodnik. Bilet do Loro Park w cenie.