Po Polsku

KOD:

TFS120100

Teneryfa

Objazd Wyspy z Puerto de la Cruz

W programie: Masca - Wulkan Teide - przejazd przez Garachico - Icod de los Vinos i degustacja win. Wyjazd z Puerto de la Cruz.

Dzień Realizacji

Środa, Piątek

Osoba dorosła
50
EUR
Dziecko 3-11 lat
30
EUR
Objazd Wyspy z Puerto de la Cruz

Odbieramy Was z ustalonego miejsca w Puerto de la Cruz . Jedziemy wygodnym busem w kierunku malowniczej miejscowości Masca, zagubionej wśród wąwozów i przełęczy. Droga dostarczy Wam niezwykłych wrażeń: piękne widoki, ale też adrenaliny. Zakręty są tu bowiem tak ostre, że wyobraźnia pracuje na zdwojonych obrotach!
Kierujemy się w stronę wulkanu Teide ( o wysokości 3 718 m n.p.m), który jest najwyższym szczytem Królestwa Hiszpanii i stanowi serce Teneryfy. Przejeżdżając prze Park Narodowy mamy okazję zaobserwować, jak zmienia się krajobraz, mieni kolorami i ciekawymi formacjami geologicznymi. Mijamy zastygłe jęzory lawy, niezwykłe skały, by znaleźć się ponad chmurami!. Stąd też roztacza się pękny widok na sąsiednie wyspy. Zatrzymujemy się na punktach widokowych, by zrobić niezwykłe zdjęcia i podziwiać Teneryfę z wysokości. Będzie możliwość wjechania kolejką Teleferico niemalże na szczyt wulkanu ( bilet kosztuje 27 euro).
Wulkan Teide zajmie nam sporo czasu, ale jeszcze przed nami kolejne atrakcje! Przejedziemy przez Garachico, miasteczko, które zalane zostało lawą. Posłuchamy ciekawej opowieści, która jest związana z tym wydarzeniem. Obrazy zostaną w pamięci na długo...
Kolejnym przystankiem będzie Icod de los Vinos. Tam zobaczymy Drago Milenario - "smocze drzewo", dracenę, której wiek określa sie na ponad tysiąc lat. W tej miejscowości również będziemy mieli okazję degustować wina i lokalne trunki w tutejszej winiarni. Będzie też okazja do zakupu pamiątek
Zalecamy wygodne buty. Warto ubrać się na "cebulkę", gdyż w górach temperatura spada niekiedy do kilku stopni Celcjusza.
Grupę prowadzi polski przewodnik!
Odbiory od godz. 8.30

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.