KOD:

TFS110500

Teneryfa

Teide Light Strefa 2

W programie: Klify Los Gigantes - Park Narodowy Cañadas del Teide - wulkan Teide - los Roques - winnica i degustacja. Wyjazd ze strefy II Las Galletas, Costa del Silencio, Palm Mar, Golf del Sur

Dzień Realizacji

Osoba dorosła
40
EUR
Dziecko 3-11 lat
25
EUR
Teide Light Strefa 2

Prezentujemy Wam nową odsłonę wycieczki na Teide. Program zachowany jest w nowoczesnej konwencji "light", który opiera się na wysokiej jakości poznawczej z zachowaniem komfortu podróżowania i dostarczeniu przyjemności ze zwiedzania. Będzie czas na podziwianie widoków, spacer polami pumeksowymi oraz degustację lokalnych produktów.
Wycieczkę rozpoczynamy przejazdem na punkt widokowy przy klifach Los Gigantes. Zaplanowaliśmy czas na poranną kawę i zrobienie zdjęć.
Na Teide jedziemy okrężną drogą, by uniknąć radykalnych zmian wysokości i zagwarantować Wam najlepsze widoki na wulkan.
Teide o wysokości 3 718 m n.p.m jest najwyższym szczytem Królestwa Hiszpanii stanowi serce Teneryfy. Wszyscy turyści chcą zobaczyć wulkan z bliska. Jednakże pozostaniemy na bezpiecznej wysokości ok 2500 m n.p.m. gwarantując tym samym dobre samopoczucie i radość ze zwiedzania. Zatrzymujemy się na licznych punktach z widokiem na La Gomerę, La Palmę i Gran Canarię. Po drodze zobaczymy również najpotężniejszą na Wyspach Kanaryjskich sosnę kanaryjską.
W drugiej części wycieczki udajemy się do winnicy - bodegi, która szczyci się 300-letnią tradycją wytwarzania win i serów w sposób ekologiczny. Zapraszamy do degustacji najlepszych trunków produkowanych na Teneryfie.
Podczas całej wycieczki polski przewodnik opowiada o historii powstania Wysp Kanaryjskich, o wulkanach i ich wybuchach, o sposobie pozyskiwania wody oraz o produkcji wina i serów. Zalecamy kryte buty i ubiór "na cebulkę", gdyż na różnych wysokościach temperatura będzie się zmieniać ( od ok 20 st.C spadnie do ok 10 st C.)
START:Las Galletas, Costa del Silencio, Palm Mar, Golf del Sur
Powrót do hoteli w strefie południowej ok. 15:00
Język: POLSKI

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.