top of page

Fuerteventura

Volcan Express Strefa 1 Corralejo

KOD:

FUE-A100.050PL

W programie: Lanzarote - Park Narodowy Timanfaya - La Geria - Aloe Vera - El Golfo

Dzień Realizacji

Español
English
Deutsch
Francais
Osoba dorosła
69
EUR
Dziecko 3-11,99 lat
55
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
W programie: Lanzarote - Park Narodowy Timanfaya - La Geria - Aloe Vera - El Golfo

Proponujemy Wam zajrzeć na sąsiednią wyspę Lanarote.

Ten krótki program pozwoli Wam zobaczyć najważniejsze miejsce na wyspie - Park Narodowy Timanfaya oraz region winiarski La Geria i cuda natury: El Golfo,  Autokar odbierze Was z najbliższego przystanku przy hotelu, skąd pojedziemy do portu w Coralejo zlokalizowanego na północy wyspy. Tam zaokrętujecie się na statek, który popłynie na Lanzarote. Podróż do Playa Blanca potrwa około 45 minut. 

W porcie czeka na Was wygodny autokar i lokalny przewodnik, z którym pojedziecie zwiedziedzać tę odmienną wyspę. W pierwszej kolejności zobaczycie Park Narodowy Timanfaya z jego księżycowym krajobrazem. Przejedziemy pomiędzy wulkanami i niezwykłymi formacjami skalnymi. Kolejnym punktem programu jest La Geria, obszar uprawy winorośli, jedyny w swoim rodzaju. Rośliny sadzone są w małych dołkach, ooczonych kamiennymi murkami, które chronią je od wiatru. Wino jest tu wyśmienite o niezwykłym posmaku wulknicznej gleby. Będziemy degustować wino malvasía, by przekonać się o jego unikalnym aromacie. W programie jest rownież krótka wizyta w muzeum aloesu, gdzie poznacie sposoby wykorzystania jego leczniczego działania. W ostatnim etapie wycieczki pojedziemy na południowe wybrzeże Lanzarote, by podziwiać słynne zielone jeziorko El Golfo Kończymy program przejeżdżając do Playa Blanca, skąd statek zabierze Was do Coralejo i dalej autokar zawiezie Was do miejsca wypoczynku. Czas trwania: ok 7 - 8 godzin

Odbiory od godziny 8.00

Cena zawiera:

- odbiór z  wyznaczonego w pobliżu przystanku

- obsługę przewodnika-w języku angielskim, niemieckim ,  hiszpańskim, francuskim

Cena nie zawiera:  

- posiłku

 - własnych wydatków 

Info dodatkowe: 

Dokument tożsamości będzie niezbędny do przeprawy promowej. Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

bottom of page