top of page

Lanzarote

I Love La Graciosa Katamaran

KOD:

ACE-A100.110PL

Odkryj unikalną naturę rezerwatu La Graciosa i odwiedż tutejsze miasteczko. Zrelaksuj się na pokładzie katamaranu i gdzie czeka tradycyjny lunch i otwarty bar.

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota

Español
English
Duetsch
Francais
Osoba dorosła
69
EUR
Dziecko 3-11,99 lat
40
EUR
Dziecko 0-2,99 lat
0
EUR
Senior 60+
64
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Odkryj unikalną naturę rezerwatu La Graciosa i odwiedż tutejsze miasteczko. Zrelaksuj się na pokładzie katamaranu i gdzie czeka tradycyjny lunch i otwarty bar.

Odkryj unikalną naturę rezerwatu La Graciosa i odwiedż tutejsze miasteczko. Na pokładzie wspaniałego katamaranu czeka na Was tradycyjny lunch, otwarty bar oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.
Autokar odbierze Was z ustalonego w pobliżu Waszego hotelu miejsca i zabierze Was do Portu Órzola, miasta położonego na północy Lanzarote, skąd wypływa regularny prom, który zabierze Was na wyspę La Graciosa. Podróż trwa około 25 minut. W okresie letnim z Orzoli od razu podróż realizowana jest katamaranem.
Teraz na wyspie La Graciosa będziecie dysponowali godziną, aby spędzić czas w najważniejszym miasteczku - stolicy - Caleta de Sebo. Przewodnik wskaże Wam najciekawsze miejsca oraz pokrótce opowie o życiu mieszkańców.Jeśli wolicie, możecie samodzielnie kluczyć po zaułkach. Po godzinie spotykamy sie na molo by zaokrętować się na nasz luksusowy katamaran.
Powitamy Was tradycyjną tortillą i mojito. Płyniemy wzdłuż wybrzeża La Graciosy ciesząc się słońcem i widokami, by ostatecznie dopłynąć do malowniczej plaży Francesa.
Możecie spędzić czas zarówno na plaży jak i sprobować różnych sportów wodnych, takich jak nurkowanie z rurką, pływanie kajakiem. Dla osób lubiących relaks przygotowane są materace dmuchane.Po takim plażowaniu - czas na obiad. Na pokładzie katamaranu zostanie podana świeżo przygotowana paella, dostępny będzie bezpłatnym bar, w którym serwujemy piwo, sangrię, wodę i napoje bezalkoholowe. Potem, przy rytmach muzyki, w doskonałym nastroju, wrócimy, żeglując na katamaranie do nabrzeża Caleta de Sebo. Tam przesiądziemy się na prom powrotny do portu Orzola. Dalej autokar odwiezie Was do hotelu.
Czas trwania: ok 7 - 8 godzin
Odbiory od godziny 8.00
Język: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański
Nie zapomnij: ręcznik, strój kąpielowy, ochrona przeciwsłoneczna.
Inne: depozyt 10 EUR w przypadku korzystania ze sprzętu wodnego. Do zaokrętowania wymagany jest dokument tożsamości (dowód lub paszport).

Cena zawiera:

- odbiór z przystanku w pobliżu miejsca zakwaterowania

- przeprawę promową Orzola - Caleta de Sebo - Orzola

- obsługę w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim 

- lekki posiłek - paellę oraz napoje

Cena nie zawiera:

- własnych wydatków

Info dodatkowe: 

Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną, ręczki kąpielowy i kostium. Proszę zaopatrzyć się w wodę. W przypadku korzystania ze sprzętu wodnego wymagany jest depozyt 10 euro.

Proszę zabrać dokument tożsamości niezbędny do odprawy promowe

bottom of page