top of page
Po Polsku

Lanzarote

Kurs SSI OWD

KOD:

ACE-A302200

Kurs nurkowania SSI Open Water Diver -max 2 osoby w grupie

Nowość na Lanzarote

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,

Polski
English
Español
Osoba dorosła
450
EUR
Dziecko od 10 lat
450
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Kurs nurkowania SSI Open Water Diver -max 2 osoby w grupie

Kurs nurkowania SSI Open Water Diver pod opieką polskiego instruktora w wodach otaczających Lanzarote, które uznawane są za jedno z najlepszych miejsc do nurkowania w Europie. Ten uznany na całym świecie program certyfikacji jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie Twojej przygody jako certyfikowany płetwonurek. Indywidualny trening połączony z sesjami       w wodzie zapewni Ci umiejętności i doświadczenie wymagane do tego aby naprawdę czuć się komfortowo pod wodą. Po ukończeniu kursu zdobędziesz certyfikat SSI Open Water Diver uprawniający Cię do nurkowania na całym świecie do głębokości 18 metrów.

Centrum nurkowe Aquanautic Club Lanzarote znajduje się w miejscowości Puerto del Carmen w dzielnicy Matagorda. W latach 2007,2008, 2010 i 2014 Aqunautic Club Lanzarote został nominowany przez renomowane czasopismo nurkowe „Tauchen” jako jedna z 3 najlepszych baz nurkowych na całym Oceanie Atlantyckim! Centrum udostępnia swoim klientom wysokiej klasy sprzęt nurkowy takich marek jak m.inn. Apeks, Mares, Cressi, jest jednocześnie autoryzowanym  dealerem takich prestiżowych marek nurkowych jak m.inn Tecline, Arctic. Kurs (sesje ćwiczeniowe w wodzie oraz nurkowania) przeprowadzany jest  na  Playa Chica znajdującej się w miejscowości  Puerto del Carmen. Świetne usytuowanie tego miejsca stanowi o tym, że nurkuje się tam praktycznie przez cały rok. Bardzo dobra widoczność  i temperatura wody na Lanzarote sprawiają, że już podczas rozpoczęcia przygody z nurkowaniem pod wodą można podziwiać m.inn ławice różnych ryb, koniki morskie, mątwy, płaszczki, ośmiornice  a nawet REKINY ANIOŁY!!!

Cena zawiera: 

-ubezpieczenie nurkowe 

-wysokiej klasy sprzęt nurkowy

-kurs prowadzony jest przez polskiego instruktora nurkowania, który na stałe mieszka i nurkuje na Lanzarote

-po ukończeniu kursu elektroniczny certyfikat SSI Open Water Diver (można zamówić również tradycyjny plastikowy certyfikat za dopłatą 30€)

-dojazd z centrum nurkowego na Playa Chica i z powrotem

Wymagania i warunki: 

Minimalny wiek-ukończone 10 lat życia

Zajęcia teoretyczne-materiały online w aplikacji SSI w google play oraz sesje z instruktorem

Trening w ograniczonym akwenie

4 nurkowania w wodach otwartych

min czas łączny nurkowań 80 min

Maksymalna głębokość  do 18 metrów

Wymagane jest zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nurkowania rekreacyjnego wydane w ciągu ostatniego roku czasu przed rozpoczęciem kursu

(istnieje możliwość umówienia wizyty w jednej z klinik na Lanzarote w celu uzyskania powyższego zaświadczenia, koszt wizyty około 35-45 €)


bottom of page