top of page
Po Polsku

Lanzarote

Mikstura Lanzarote

KOD:

ACE-A100.030PL

W programie: Jameos del Agua - Cueva de Los Verdes - Haria i dolina 1000 palm - Mirador del Rio - bodega Ye - Jardin de Cactus

Dzień Realizacji

Wtorek, Środa, Piątek

Polski
Osoba dorosła
88
EUR
Dziecko 7-12,99 lat
63.5
EUR
Dziecko 2-6,99 lat
49
EUR
Dziecko 0-1,99 lat
15
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
W programie: Jameos del Agua - Cueva de Los Verdes - Haria i dolina 1000 palm - Mirador del Rio - bodega Ye - Jardin de Cactus

Zapraszamy Was na wycieczkę , którą realizujemy w małych grupach z wykorzystaniem samochodów max. 8-mio osobowych. Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze i najciekawsze miejsca północnej Lanzarote, byście mogli rozkoszować się prawdziwym pięknem natury i niezwykłą sztuką Cesara Manrique.  Po śniadaniu wyjeżdżamy z miejscowości turystycznych  w kierunku północnym. Kierujemy się do dwóch atrakcji: Jameos del Agua l Cueva de Los Verdes. Jameos del Agua - wulkaniczna jaskinia powstała po wybuchu wulkanu Corona została przekształcona przez Cesara Manrique w miejsce, gdzie sztuka tworzona przez człowieka współgra z naturą. W podziemnym jeziorku dostrzec można kraba albinosa, który jest symbolem tego miejca. Bez wątpienia jest to miejsce, które należy zobaczyć będąc pierwszy raz na wyspie. Cueva de Los Verdes natomiast to propozycja dla miłośników jaskiń. Niepozorne wejście do tego miejsca kryje w sobie powulkaniczny tunel najdłuższy tego typu w Europie. Labirynty, podziemne jaskinie, galerie z pewnością zachwycą każdego. Ciekawe oświetlenie podkreśla niezwykłość tego miejsca. W następnej kolejności odwiedzamy mały lokalny sklepik przy winnicy w Ye by skosztować tutejszych wyrobów. Będzie okazja do zakupu smakołyków. Odwiedzimy Mirador del Rio, niezwykły punkt widokowy na La Graciosę, który niepozornie wtopiony jest w zbocze klifu. Udajemy się w dalszą drogę poprzez  miejscowość Haria i dolinę Tysiąca Palm. Zachwycą Was widoki i soczysta zielen tego miejsca.  Po krótkiej przerwie wracamy na szlak turystyczny by odwiedzić słynny Ogród Kaktusów - ostatnie dzieło Cesara Manrique. Przyjemny spacer wśród niezwykłej roślinności oraz malowniczy wiatrak stanowi piękne tło do wakacyjnych zdjęć.  

Start: odbiory od godz. 9.00  

Koniec : ok godz. 17.00 

Grupie towarzyszy polskojęzyczny przewodnik - kierowca  Uwaga. Rekomendujemy również rezerwację programu "Timanfaya i wino", wraz z wycieczką "Mikstura Lanzarote" stanowią uzupełniającą się całość.

Cena zawiera:

- odbiór z  miejsca zakwaterowania 

- obsługę kierowcy-przewodnika w języku polskim 

- bilety wstępu do Jameos del Agua, Cueva de los Verdes, Mirador del Rio, Jardin de Cactus 

Cena nie zawiera: 

- posiłku, dla chętnych tapas ok 10-15 eur/os 

- własnych wydatków  

Info dodatkowe:  Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

bottom of page