top of page

Lanzarote

Muzeum Atlantico i 3 dniu kursu

KOD:

ACE-A301000

Jedyne takie miejsce w Europie, gdzie sztuka i przyroda łączą się w pierwszym podwodnym muzeum w Europie, położonym 14 metrów pod powierzchnią oceanu. Kurs 3 dni.

Czasowo niedostępne

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,

Español
English
Osoba dorosła
475
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Jedyne takie miejsce w Europie, gdzie sztuka i przyroda łączą się w pierwszym podwodnym muzeum w Europie, położonym 14 metrów pod powierzchnią oceanu. Kurs 3 dni.

Już jest! Historia , która obiegła w tym roku cały świat! Jason deCaires Taylor stworzył Museo Atlantico na Lanzarote! Jest to jedyne takie miejsce w Europie, gdzie sztuka i przyroda łączą się w pierwszym podwodnym muzeum w Europie, położonym 14 metrów pod powierzchnią oceanu.
Projekt ten zakłada, że wszystkie rzeźby będą stanowić sztuczną rafę koralową. Kolekcja 300 rzeźb tworzy silny wizualny dialog między sztuką i naturą. Wzorem dla posągów byli zwykli mieszkańcy wyspy, ich codzienna praca, życie, rozterki. Możemy tu zobaczyć instalacje " Ludzki wir", "Portal", który odzwierciedla powierzchnię oceanu lub "Ogród hybrydowy". Wszystkie elementy są wykonane z materiałów neutralnych i są przystosowane do życia endemicznego wód morskich. Tak bardzo, że pojawiają się tu rekiny, barakudy i sardynki, ośnieżnice, gąbki morskie.
Wybierz najbardziej dogodną opcję, aby zwiedzić to wspaniałe muzeum morskie:
Nurkowanie w Muzeum Atlantyckim: zawiera jedno nurkowanie "Open Water" w rejonie Playa Blanca i jedno w Muzeum Atlantyckim.
Otwarty Kurs Wodny + Muzeum Atlantyckie - 3 dni: pozwala uzyskać odpowiednią certyfikację, aby móc zwiedzić Muzeum Atlantyckie. Na tym 3-dniowym kursie będziesz miał 2 nurkowania początkujące w ośrodkach szkolących (Costa Teguise lub Puerto del Carmen) by zakończyć doświadczenie z 2 nurkowaniami w Muzeum Atlantyckim w obszarze Playa Blanca.
Osoba towarzysząca: jeśli wybierzesz tę opcję, będziesz mógł towarzyszyć nurkowi aż do obszaru Playa Blanca, gdzie możesz cieszyć się wolnym czasem. Dopuszcza się tylko jednego towarzysza dla nurka.
Odbiór z hoteli w Costa Teguise, Arrecife, Puerto del Carmen i Puerto Calero o 8:30 i Playa Blanca o 9 rano.
Czas trwania: Muzeum Atlantyckie Nurkowanie: ta wycieczka trwa 6 godzin (45 minut nurkowania). Otwarte nurkowanie: od 20 do 45 minut.
Inne: Atlantic Museum Dive: obejmuje transfery z hotelu, instruktorów, sprzęt do nurkowania, transport łodzią, 2 nurkowania, bilety do muzeum, upoważnienie do robienia zdjęć pod wodą, przekąski i transfery łodzią do drugiego miejsca do nurkowania.
Towarzysz nie będzie mógł wsiąść do łodzi.
Otwarty Kurs Wodny + Muzeum Atlantyckie: 3 dni. Objaśnienia i nurkowania: około 45 minut.
Języki: polski, hiszpański, angielski, niemiecki, francuski, włoski, niderlandzki, portugalski, kataloński
Pamiętaj, aby przynieść krem ​​do opalania, ręcznik i ciepłą odzież.
Cena:
Nurkowanie w Muzeum Atlantyckim : 135 EUR
Otwarty Kurs Wodny + Muzeum Atlantyckie - 3 dni : 475 EUR
Osoba towarzysząca: 20 EUR
Każdy dzień tygodnia z wyjątkiem NIEDZIELI

bottom of page