top of page

Lanzarote

Targ w Playa Blanca

KOD:

ACE-A100.100PL

W programie: Playa Blanca i lokalny targ rękodzieła artystycznego. Poznaj niezwykłe miejsce na południowym krańcu Lanzarote.

Dzień Realizacji

Środa, Sobota

Español
English
Duetsch
Osoba dorosła
19
EUR
Dziecko 2-11 lat
9
EUR
Dziecko 0-1,99 lat
0
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
W programie: Playa Blanca i lokalny targ rękodzieła artystycznego. Poznaj niezwykłe miejsce na południowym krańcu Lanzarote.

Podczas tej krótkiej wycieczki macie możliwość poznania południa wyspy Lanzarote w najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób.
Komfortowy autokar zawiezie Was do nadmorskiego miasteczka Playa Blanca, które zachwyca międzynarodową atmosferą i możliwością spędzenia wolnego czasu w różny sposób.
Podczas pierwszej części wycieczki będziecie mieli do dyspozycji dwie godziny na tutejszym lokalnym targu w obrębie przystani Marina Rubicon. Kto lubi buszować
po straganach z pewnością znajdzie tu oryginalne pamiątki i wyroby rękodzielnictwa. Położony pomiędzy modnymi sklepami i licznymi barami i kawiarniami, rynek, jest miejscem, gdzie
mieszają się turyści z mieszkańcami, tworząc żywą i barwną atmosferę. Następnie możecie udać się na spacer elegancką promenadą, by podziwiać wybrzeże i widok na pobliską Fuerteventurę.
Połączyć to możecie z plażowaniem na ładnej plaży lub odpoczynkiem w jednej z licznych kafejek.
Ten najmłodszy ośrodek turystyczny na Lanzarote ma wspaniały klimat i teraz przemieszczamy się na drugi koniec miasta gdzie zatrzymujemy się w centrum Playa Blanca,
niegdyś wiosce rybackiej. Teraz macie dwie godziny więcej, aby cieszyć się ulicami handlowymi, zajrzeć do kawiarenki i barów tapas lub skorzystać z kąpieli słonecznej na plaży.
To będzie naprawdę udany dzień!
Czas trwania: 5 - 6 godzin
Język: angielski, niemiecki
Odbiory od 8.45 Costa Tegusise, 9.15 Arrecife, 9.25 Puerto del Carmen, 9.50 Puerto Calero

Cena zawiera:

 - odbiór z przystanku w pobliżu miejsca zakwaterowania

 - obsługę przewodnika w języku angielskim lub niemieckim lub hiszpańskim 

Cena nie zawiera: 

- własnych wydatków

Info dodatkowe:

Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

bottom of page