top of page

Lanzarote

Wyprawa wedkarska

KOD:

ACE-A200.007PL

W programie - transfer z hotelu - troling - łowienie z gruntu - posiłek na łodzi

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota

Español
English
Uczestnik wyprawy
95
EUR
Osoba towarzysząca
95
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
W programie - transfer z hotelu - troling - łowienie z gruntu - posiłek na łodzi

Odbieramy Was z hotelu po śniadaniu i jedziemy do portu. Wypływamy z Puerto Calero kierując się na południe od Lanzarote. Pierwsza część wyprawy polega na trollingu. Ciągniemy wędki na łodzią w poszukiwaniu tuńczyków, bonito, dorady, merlinów itp. Będziemy wykonywać tę metodę połowu przez jedną lub dwie godziny.
Następnie zatrzymujemy się, by zakotwiczyć i łowić ryby z gruntu. Ta metoda pozwala łowić takie okazy jak na przykład barakudy, manty. Zapewniamy że te ryby powrócą do morza żywe, tylko wcześniej zostaną sfotografowane.
Około godziny 13.00 zatrzymamy się, aby zjeść makaron bolognese. Do posiłku podajemy piwo, napoje bezalkoholowe i wodę, które wliczone są w cenę wycieczki. Do portu wrócimy około godziny 14.00
Program ten może ulec zmianie w zależności od stanu morza lub możliwości połowowych. O kierunku płynięcia łodzi zawsze decyduje szef
Merliny i tuńczyki błękitnopłetwe powrócą również do morza, a jeśli któraś ryba umrze, zostanie przekazana na cele charytatywne. Również klient może zabrać trochę ryb, jeśli sobie tego życzy.
Krótko mówiąc, dzień pełen emocji, zarówno dla miłośników wędkowania, jak i dla tych, którzy pragną poznać tę atrakcję. Zarezerwuj u nas i nie przegap okazji łowienia an oceanie.

Odbiory ze strefy Costa Teguise od godz. 8.00, z Puerto del Carmen od godz. 8.45, z Playa Blanca od godz. 8.00
Czas trwania : 5-6 godzin
Język angielski, niemiecki hiszpański

Cena zawiera:

- Odbiór z  miejsca zakwaterowania.

- obsługa w języku angielskim i hiszpańskim

- cały sprzęt do połowu

Cena nie zawiera: 

- własnych wydatków

bottom of page