top of page

Teneryfa

Loro Park PREMIUM

KOD:

TFS-A300.021PL

Loro Park. to "wizyta obowiązkowa”. Bilet PREMIUM zawiera: wejściówkę, Discovery Tour, rezerwacje miejsca na pokazach i posiłek. Wymagana rezerwacja terminu.

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Español
English
Osoba dorosła
70
EUR
Dziecko 6-11,99 lat
47
EUR
Dziecko 3-5,99 lat
10
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Loro Park. to "wizyta obowiązkowa”. Bilet PREMIUM zawiera: wejściówkę, Discovery Tour, rezerwacje miejsca na pokazach i posiłek. Wymagana rezerwacja terminu.

Loro Park mieści się w Puerto de la Cruz na północy wyspy.
Portal podróżniczy Trip Advisor ocenia ten park zoologiczny jako Nr 1 w Europie i nr 3 na świecie, więc warto go odwiedzić aby spędzić tam cały udany dzień! To niewątpliwe „ must be” podczas pobytu na Teneryfie.
Loro Park różni się od jakichkolwiek innych ogrodów zoologicznych. Przede wszystkim głównym założeniem parku jest opieka i stworzenie najbardziej naturalnego środowiska dla przebywających tam zwierząt. Fundacja Loro Parku dba o zagrożone gatunki tym samym zachęcając je do rozmnażania. Jednocześnie środowisko zwierząt dzieli od ludzi zwykle szklana szyba. W ten sposób możemy podpatrywać ich życie, zachowania i cieszyć się kolorami natury.
Bardzo realne środowisko mają pingwiny, dla których produkowany jest na miejscu śnieg i utrzymywana odpowiednia temperatura, my zaś możemy podziwiać ich środowisko „ w przekroju” zaglądając ponad i pod wodę. Delfiny maja największy w Europie tego typu basen dla siebie. Rekiny możemy podziwiać wchodząc do wnętrza akwarium najdłuższym tego typu tunelem w Europie. Ogromne wrażenie również robi akwarium z rafą koralową lub ławicą ryb.
Znajdziemy tu jeszcze 4 tysiące papug, reprezentujących 350 gatunków. Część z nich prezentowana jest w ogromnej "klatce" czyli papugarium, gdzie spacerując pomiędzy drzewami możecie stać się częścią ich środowiska.
Bujna roślinność, w tym ok. 2.000 palm z całego świata,sprawia, że jest to również dzień relaksu i wytchnienia od palącego słońca. Dla naszej wygody również są przygotowane miejsca gdzie można odpocząć, skorzystać z kilku restauracji, toalet. Wszystko jest czyściutkie i zadbane/ Mamy mogą nawet wypożyczyć spacerówkę dla dziecka.
Zwierzęta mają wyznaczone godziny swoich pokazów, najlepiej właśnie od tych atrakcji rozpocząć zwiedzanie. Najważniejsze to pokazy orek, delfinów i lwów morskich. Przy wejściu pobierzcie ulotkę z planem i rozkładem dnia.

Info dodatkowe:
Godziny otwarcia: 8:30 do 18:45 godziny 365 dni w roku.

BILET PREMIUM zawiera: wejściówkę, Discovery Tour, rezerwacje miejsca na pokazach i posiłek - menu turystyczne.
Menu: składa się z zupy z kurczaka, szaszłyków z warzywami i ziemniakami pieczonymi, wina, wody i chleba.
Uwaga: do Loro Parku należy przybyć przed 9.30 rano, aby zapewnić sobie miejsce w Premium Tour.
Bilet PREMIUM wymaga rezerwacji daty.

Cena zawiera:

- wstęp do Loro Park

- uczestnictwo w licznych pokazach, rezerwację miejsca - Discovery Tour ok 1,5h

- zwiedzanie z przewodnikiem

- posiłek - menu turystyczne

Cena nie zawiera:

- własnych wydatków

Info dodatkowe:

Proszę zabrać czapkę i ochronę przeciwsłoneczną oraz kostiumy kąpielowe i ręczniki. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

bottom of page