top of page

Teneryfa

Lot Helikopterem Poludniowe Wybrzeze

KOD:

TFS-A200.080PL

Zobacz Teneryfę jakiej nigdy nie widziałeś wcześniej. Zapraszamy na przejażdżkę swojego życia-będziecie lecieć helikopterem! Południowe wybrzeże: 7-9 min, 20 km.

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Español
English
Osoba dorosła
120
EUR
Dziecko 3-11 lat
120
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Zobacz Teneryfę jakiej nigdy nie widziałeś wcześniej. Zapraszamy na przejażdżkę swojego życia-będziecie lecieć helikopterem! Południowe wybrzeże: 7-9 min, 20 km.

Zobacz wspaniałą wyspę Teneryfę jakiej nigdy nie widziałeś wcześniej. Ta wycieczka zaprasza na przejażdżkę swojego życia - będziecie lecieć helikopterem! Po podniesieniu, podziwiać będziecie naturalny blask najpiękniejszej z Wysp Kanaryjskich. Nasz luksusowy helikopter, dzięki doskonałej zwrotności, jest po prostu idealny dla wycieczek lotniczych, takich jak ta. Możecie nacieszyć oczy zapierającymi dech w piersiach kanionami, złowieszczymi wulkanami i klifami. Te tereny są mało imponujące z ziemi - w powietrzu natomiast są po prostu wspaniałe i, ze względu na ich wielkość, nawet budzące respekt. Przez cały czas trwania podróży, będzie latać z zestawem słuchawek, aby komunikować się ze swoim  pilota. Ta charyzmatyczna postać będzie opowiadać wszystkich najbardziej interesujących szczegółach na temat trasy. Dzięki jego cennej znajomości wyspy, wycieczka  nie będzie tylko doświadczeniem estetycznym, będzie to również miała charakter edukacyjny. Bez względu na to, czy jesteś zawodowym fotografem czy amatorem, w tym locie masz gwarancję, że trafisz kilka strzałów. Dzięki zdjęciom będziecie mogli wrócić do tych emocji jeszcze przez następne lata.

Trasy i czas trwania: Południowe wybrzeże: 7-9 min, 20 km.

Języki: angielski, rosyjski i hiszpański. 

Inne: Jeśli trzeba zmienić lub odwołać lot, prosimy o poinformowanie nas 24 godziny przed przewidywanym czasie lotu i chętnie pomożemy.

Inne: Codzienne wyjazdy z lądowiska Adeje. Wymagane jest okazanie paszportu na wycieczce.. Dzieci w wieku poniżej 2 lat podróżują z opiekunem, używając specjalnego pasa, nie zajmuje fotela. Od 2 lat płatność jak za osobę dorosłą, dziecko zajmuje siedzenie. Klient powinien zadzwonić pod numer na voucherze z 48-godzinnym wyprzedzeniem, aby potwierdzić czas wizyty.

Cena zawiera:

-przelot helikopterem 7-9 min ok 20 km

Cena nie zawiera:

dojazdu do lotniska

Info dodatkowe:

Dzieci w wieku poniżej 2 lat podróżują z opiekunem, używając specjalnego pasa, nie zajmuje fotela.

bottom of page