top of page

Teneryfa

Objazd wyspy dla rejsu grupa

KOD:

TFS-A600.620PL

W programie: La Laguna - dawna stolica wyspy - Góry Anaga - klify - plaża Teresitas

Dla statków wycieczkowych

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Polski
Osoba dorosła
39
EUR
Lider-pilot
Dziecko 3-11 lat
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
W programie: La Laguna - dawna stolica wyspy - Góry Anaga - klify - plaża Teresitas

Odbieramy Was z portu w Santa Cruz . Trasa, którą proponujemy stanowi alternatywę dla znanych z przewodników miejsc - Garachico i Masca. Pokażemy Wam równie piękne miejsca i zapewnimy więcej zwiedzania i mniej przejazdów. Rozpoczynamy od zwiedzania  dawnej stolicy Teneryfy - San Cristobal de La Laguna, której starówka została zapisana na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Piękna kolonialna zabudowa stała się wzorem dla tworzenia hiszpańskich kolonialnych miast między innymi Havany czy Trynidadu. Do dziś wiele budynków pełni swoją użyteczną funkcję. Zaglądamy również na lokalny targ pełen owoców, zapachów i smaków. Urok, atmosfera tego miasta zachwyca każdego! 

Następnie zabieramy Was w Góry Anaga - w najbardziej zieloną część wyspy  na miarę słynnej La Gomery i jej lasów laurowych. Idziemy na lekki trekking, by zagłębić się w najbardziej bujne zakamarki Gór Anaga. 

Z punktu widokowego będziemy mieli okazję zobaczyć wybrzeże klifowe, które stanowi piękne tło do pamiątkowych zdjęć. W drugiej części dnia przenosimy się już na południowo- wschodnie wybrzeże Teneryfy, na złotą plażę Teresitas usypaną z piasku saharyjskiego, gdzie odpoczywają zwykle tylko lokalni mieszkańcy.  Zalecamy wygodne buty. Warto ubrać się na "cebulkę", gdyż na północy temperatura spada niekiedy do kilku stopni Celcjusza.

Grupę prowadzi polski przewodnik! 

Czas trwania: ok 8 godzin

Cena zawiera:

- odbiór z portu

- polskojęzyczną obsługę

- przewodnika

Cena nie zawiera:

- posiłku za dodatkową opłatą

- własnych wydatków

Info dodatkowe:

Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

bottom of page