top of page

Teneryfa

Submarine Safari

KOD:

TFS-A200.030PL

Dołącz do nas! Zanurkujemy i spędzimy 45 minut na pokładzie prawdziwego okrętu podwodnego aby odkrywać podwodny świat Oceanu Atlantyckiego.

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Niedziela

Español
English
Deutsch
Osoba dorosła
57
EUR
Dziecko 2-14 lat
35
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Dołącz do nas! Zanurkujemy i spędzimy 45 minut na pokładzie prawdziwego okrętu podwodnego aby odkrywać podwodny świat Oceanu Atlantyckiego.

Dołącz do nas! Zanurkujemy i spędzimy 45 minut na pokładzie prawdziwego okrętu podwodnego aby odkrywać podwodny świat Oceanu Atlantyckiego. Wody wokół Teneryfy tętnią życiem Odkryj piękno podwodnego świata, naturę, zobaczysz wraki statków jak i ogromne ławice ryb różnych gatunków w świetle iluminatorów łodzi podwodnej. W porcie spotkasz przyjaznego przewodnika, który przybliży temat nurkowania i opowie o samej łodzi podwodnej oraz przygotuje Was na to, czego można spodziewać się po wodą. Po wejściu na pokład zostanie przydzielone stanowisko tuż przy oknie, wyposażone we własny ekran, zapewniając alternatywne kąty, jak również cyfrowy panel wyświetlacza zapewniający ciągły dostęp do informacji o łodzi podwodnej. Sam okręt podwodny został zaprojektowany i zbudowany w Finlandii, a obecnie pływają pod banderą Hiszpanii. Posiada maksymalną głębokość nurkowania do 60 metrów i jest wyposażony w dwa duże przezroczyste panele na rufie i na dziobie. Wszystkie systemy zostały dostosowane do zapewnienia bezpieczeństwa. Statek pilotujący na powierzchni będzie utrzymywać kontakt z łodzią podwodną przez cały czas trwania rejsu.

Po nurkowaniu otrzymasz osobisty certyfikat i będziesz mógł pochwalić się znajomym i rodzinie, że byłeś na dnie Atlantyku i nie zamoczyłeś nawet palca. 


Spotkanie: Urb. Amarilla Golf s / n 38639 San Miguel de Abona 

Czas trwania: 45 min. 

Bezpłatny dojazd ze strefy południowej - podaj nazwę hotelu lub adres zakwaterowania, dostosujemy najbliższy przystanek.

Dojazd z rejonu północnego za dodatkową opłatą. Podaj nazwę hotelu lub adres zakwaterowania, dostosujemy najbliższy przystanek.

Cena zawiera: 

- Odbiór z przystanku w pobliżu miejsca zakwaterowania strefa południowa w cenie.

- obsługa w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim


Cena nie zawiera:

- Odbiór z przystanku w pobliżu miejsca zakwaterowania strefa północna z dodatkową opłatą.

- wydatków własnych 


Informacje dodatkowe:

 Atrakcja niedostępna dla dzieci poniżej 2 roku życia


bottom of page