top of page

Teneryfa

Twin Ticket Loro i Siam Park

KOD:

TFS-A300.030PL

Loro Park i Siam Park w korzystnej cenie! Twin Ticket-bilet elektroniczny. Ty wybierasz dzień wejścia do atrakcji! Nie stój więc w kolejce, zamów teraz!

Dzień Realizacji

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Español
English
Osoba dorosła
74
EUR
Dziecko 6-11 ,99lat
53
EUR
dziecko 2-5,99 lat
0
EUR
W Programie:
Opis Atrakcji
Info dodatkowe
Loro Park i Siam Park w korzystnej cenie! Twin Ticket-bilet elektroniczny. Ty wybierasz dzień wejścia do atrakcji! Nie stój więc w kolejce, zamów teraz!

Wystawiamy bilet elektroniczny na wskazaną przez Was datę. Omijacie kasy i wchodzicie bezpośrednio do parków. 

Portal podróżniczy Trip Advisor ocenia ten park zoologiczny jako Nr 1 w Europie i nr 3 na świecie, więc warto go odwiedzić aby spędzić tam cały udany dzień! To niewątpliwe „ must be” podczas pobytu na Teneryfie. Loro Park różni się od jakichkolwiek innych ogrodów zoologicznych. Przede wszystkim głównym założeniem parku jest opieka i stworzenie najbardziej naturalnego środowiska dla przebywających tam zwierząt. Fundacja Loro Parku dba o zagrożone gatunki tym samym zachęcając je do rozmnażania. Jednocześnie środowisko zwierząt dzieli od ludzi zwykle szklana szyba. W ten sposób możemy podpatrywać ich życie, zachowania i cieszyć się kolorami natury. Bardzo realne środowisko mają pingwiny, dla których produkowany jest na miejscu śnieg i utrzymywana odpowiednia temperatura, my zaś możemy podziwiać ich środowisko „ w przekroju” zaglądając ponad i pod wodę. Delfiny maja największy w Europie tego typu basen dla siebie. Rekiny możemy podziwiać wchodząc do wnętrza akwarium najdłuższym tego typu tunelem w Europie. Ogromne wrażenie również robi akwarium z rafą koralową lub ławicą ryb. Znajdziemy tu jeszcze 4 tysiące papug, reprezentujących 350 gatunków. Część z nich prezentowana jest w ogromnej "klatce" czyli papugarium, gdzie spacerując pomiędzy drzewami możecie stać się częścią ich środowiska. Bujna roślinność, w tym ok. 2.000 palm z całego świata,sprawia, że jest to również dzień relaksu i wytchnienia od palącego słońca. Dla naszej wygody również są przygotowane miejsca gdzie można odpocząć, skorzystać z kilku restauracji, toalet. Wszystko jest czyściutkie i zadbane/ Mamy mogą nawet wypożyczyć spacerówkę dla dziecka.  Zwierzęta mają wyznaczone godziny swoich pokazów, najlepiej właśnie od tych atrakcji rozpocząć zwiedzanie. Najważniejsze to pokazy orek, delfinów i lwów morskich. Przy wejściu pobierzcie ulotkę z planem i rozkładem dnia. Info dodatkowe: 

Godziny otwarcia: 8:30 do 18:45 godziny 365 dni w roku. Dojazd: z centrum Puerto de La Cruz jeździ bezpłatna motorowa kolejka.  Siam Park - został otworzony w 2008 r. i od razu było wiadomo, że zdobędzie rozgłos jako najbardziej spektakularny park wodny w Europie. Założyciel Siam Park zainspirowany magią egzotycznej Tajlandii zbudował wodne królestwo w azjatyckim stylu na powierzchni 185.000 metrów kwadratowych. To tutaj piękno natury i orientalny design jest tłem dla niezwykłych ekstremalnych doznań. Poza licznymi atrakcjami wodnym i zjeżdżalniami, do dyspozycji gości są dwie restauracje, trzy bary, amfiteatr, i piękna rajska plaża. Leżaki w cenie wstępu rozłożone są w małych zacisznych kącikach lub wzdłuż sztucznej plaży. Dla małych dzieci wydzielona jest bardzo atrakcyjna część „Zaginione Miasto” ( Lost City ) z systemem małych baseników, zjeżdżalni, wodnych kołowrotków i tajemniczych przejść. Atrakcje podzielone są na 3 grupy: Ekstremalne, Relaksacyjne, Rodzinne.  

Info dodatkowe: Godziny otwarcia: 1 maja do 31 października: 10:00 do 18:00  1 listopada do 30 kwietnia: 10:00 do 17:00 Leżaki i parasole wliczone w cenę biletu.

 Serwis autobusowy:  Bezpłatny dojazd z poszczególnych przystanków z częstotliwoscią co 30 minut:  Costa Adeje: CC El Duque, Fañabe Plaza, Ocean Park  Los Cristianos: CC Pasarela , Princesa Dácil  Las Américas: Aptos Columbus, Best Tenerife Princess, Llanos de Troya. 

Inne rejony: Puerto de la Cruz i rejony peryferyjne poludniowe - skonsultuj dni i cenę. Dla tych stref wymagana jest rezerwacja.

Cena zawiera: 

- wstęp do Loro Park

- uczestnictwo w licznych pokazach

- wstęp do Siam Park 

Cena nie zawiera:

- posiłku w lokalnej restauracji

- własnych wydatków

Info dodatkowe: 

Proszę zabrać czapkę i ochronę przeciwsłoneczną oraz kostiumy kąpielowe i ręczniki. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

bottom of page