Gran Canaria

VIP Tour Gran Canaria Standard i Lunch

W programie: Agüimes - Guayadeque skalne miasto - plantacja aloesu - Firgas - Tejeda - Fataga Lunch w cenie.

KOD:

LPA101100

Dzień Realizacji

Środa, Piątek

Czasowo niedostępne COVID-19

Osoba dorosła
50
Dziecko 3-11 lat
29
EUR
EUR

VIP Tour Gran Canaria Standard i Lunch

W tej wycieczce przybliżymy Wam historię Gran Canarii w sposób przyjazny i ciekawy
Wyjeżdzamy z terenów turystycznych, zaczynamy podróż od malowniczej wioski "Agüimes" (rdzennych mieszkańców Aborygenów), by niebawem dotrzeć do "Guayadeque", imponującego wąwozu, gdzie w prehiszpańskich czasach starożytni mieszkańcy Gran Canarii, Aborygenowie, mieszkali w jaskiniach. W wąwozie "Guayadeque" zatrzymujemy się, aby zobaczyć i zwiedzić skalne miasto , z kościołem, barem i małymi domami osadzonymi wewnątrz samej góry, a wszystko to znajdujące się w jednym z najpiękniejszych wąwozów Gran Canarii.
Nasza następna wizyta to plantacja Aloe Vera. Tutaj można zobaczyć na miejscu, jak wyciąć aloesowe liście i co znajduje się w ich wnętrzu. Na własnej skórze przekonacie się, jak doskonałe lecznicze właściwości posiada ta roślina.
Wycieczka trwa wzdłuż wschodniej części wyspy, by skierować się na północ, aż dotrzemy do najmniejszej gminy na wyspie: "Firgas". Udajemy się na miły spacer wzdłuż pięknych uliczek i zobaczymy jeden z najpiękniejszych wodospadów na Wyspach Kanaryjskich.
Przejeżdżamy małe farmy pełne typowych dla wyspy upraw i obserwujemy, jak krajobraz staje się coraz bardziej zielony. Około południa zatrzymujemy się na przerwę obiadową. ( posiłek we własnym zakresie ).
Po przerwie kontynuujemy trasę. Wnętrze wyspy ukazuje nam swoje zielone serce, głębokie wąwozy i zapierające dech w piersiach górzyste krajobrazy. Przed Tobą wiele miejsc i okazji do fotografowania majestatycznego "Roque Nublo" i "Roque Bentaiga", symboli historii i części kultury wyspy. Po osiągnięciu szczytu trasa zaczyna w końcu opadać wśród drzew sosnowych i migdałów z Tejeda (wieś znana z ciasta migdałowego: "Mazapán (marsipan)", "Bienmesabe (miód migdałowy)".
Kontynuujemy naszą wycieczkę w kierunku południowym, aby dotrzeć do wioski "Ayacata", otoczonej drzewami migdałowymi, które zimą mienią się bielą i różem swoich kwiatów.
Po minięciu miasta "Tunte" w gminie San Bartolomé de Tirajana zatrzymujemy się na spacer po idyllicznej wiosce "Fataga" zwanej "Doliną Tysiąca Palm". Fataga jest dziś miastem, w którym wielu artystów i malarzy osiedliło się szukając i odnajdując cudowny spokój.
Nadal jedziemy wzdłuż pięknego wąwozu, który ujawnia wulkaniczne pochodzenie tej pięknej wyspy. Ta ostatnia trasa nie pozostawia Was obojętnie, czujecie się tak, jakbyście byli w "Wielkim Kanionie", ale na Gran Canarii.
Po całym dniu pełnym pięknych wrażeń wracamy do hotelu, z uczuciem, że widzieliście wszystko , co najpiękniejsze na wyspie.
czas trwania 9-10 godzin
JĘZYKI: ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI
DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWY JĘZYK POLSKI

1

Szczególy oferty

Bezpłatna Rezerwacja

arrow&v
Data przyjazdu na wakacje
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Długość pobytu 
arrow&v
Preferowany dzień wycieczki / atrakcji
Środa
Piątek
Uwagi
2

Ilości osób i ceny

Osoba dorosła
arrow&v
50
EUR
Dziecko 3-11 lat
arrow&v
29
EUR
arrow&v
EUR
arrow&v
EUR
Kod Promo
0
EUR
0
EUR
3

Dane osobowe

Nazwisko i imię
Adres email
Nr Telefonu z kierunkowym kraju
Zakwaterowanie 

Po naciśnięciu "Bezpłatna Rezerwacja" proszę poczekać na stronie 

do wyświetlanie komunikatu potwierdzającego wysłanie formularza

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.