Fuerteventura

Polski

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Po Polsku

Magia Fuerteventury Strefa 3 Costa Calma-Jandia

KOD:

FUE-A130100

W programie: La Pared - Ajuy i jaskinie - Betancuria dawna stolica - kozie sery - plantacja aloe vera

Podróżujemy minibusem max 8 osób, samochodami z napędem 4x4, co pozwala na wygodny przejazd trasami poza utartymi szlakami, często drogami drugorzędnymi, aby zobaczyć więcej i by cieszyć się niesamowitymi widokami, jakie prezentuje nam Fuerteventura.
Odbieramy Was z hotelu po śniadaniu. W pierwszej kolejności trasa wiedzie do La Pared, na słynne klify i piękną plażę, tam zatrzymujemy się na punkcie widokowym. Dalej czaka nas przeprawa przez góry, co dostarczy niezapomnianych wrażeń. Dojeżdżamy do Ajuy. Plaża i małe miasteczko "Ajuy", przeniosą nas do dawnych czasów wioski rybackiej. Zobaczymy także słynne "jaskinie wulkaniczne na brzegu morza", jedną z największych atrakcji przyrodniczych wyspy Fuerteventura. Prowadzi do nich krótki i niewymagający szlak.
Po godzinnym spacerze jedziemy na północ przejeżdżając trasą widokową w kierunku Betancuria. Dawna stolica wyspy to bez wątpienia najładniejsze miasteczko na wyspie, które szczyci się dobrze zachowaną dawną zabudową i zabytkowym kościołem kryjącym drogocenne skarby. Z pewnością niezapomniana będzie nasza wizyta na farmie kóz, gdzie mleko wykorzystywane jest do wyrobu jednego z najlepszych rzemieślniczych serów na świecie, "Guriamen". Przed nami kolejny punkt widokowy i dojeżdżamy do restauracji na obiad, mamy możliwość skosztować tutejszych smaków i tradycyjnych dań. W drodze powrotnej wizytujemy finkę specjalizującą się w uprawie roślin leczniczych, szczególnie aloesu. Aloes jest jednym z symboli Fuerteventury, a odmiana uprawiana na wyspie uchodzi za najbardziej wartościową na świecie. Wracamy do hotelu podziwiając pejzaże i naturalne piękno magicznej wyspy.
Wycieczka zaplanowana dla klientów, którzy chcą poznać wnętrze wyspy, jej historię, kulturę, a przede wszystkim ludzi i lokalne klimaty oraz cieszyć się podróżowaniem w małych grupach.
Start: odbiory od godz. 8.30
Koniec : ok godz. 17.00
Grupie towarzyszy polskojęzyczny przewodnik - kierowca
dla grup zorganizowanych dzień realizacji do uzgodnieni

1

Szczególy oferty

Bezpłatna Rezerwacja

Ze względu na aktualną sytuację sanitarną, dostępność usług może być ograniczona.
arrow&v
Data przyjazdu na wakacje
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Wybierz dostępną wersję językową
Polski
Uwagi
Polski
15
arrow&v
arrow&v