Gran Canaria

Polski
English
English

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Po Polsku

Rejs jachtem 3-godzinny

KOD:

LPA-A300200

3 godzinny rejs po oceanie. Oglądamy skaczące delfiny, żółwie morskie oraz zatrzymujemy się by skorzystać z kąpieli morskiej.

Jacht Bavaria 45 Cruiser to nowoczesna i wygodna jednostka z przeznaczeniem na rejsy rodzinne czy też w gronie przyjaciół. Zapewnia całkowity komfort i intymność, pozwala cieszyć się swobodną atmosferą w gronie najbliższych . Kameralne, kilkuosobowe rejsy dają możliwość integrowania się skipperów z załogą. Każdy z członków załogi ma możliwość zasięgnąć wiedzy o żegludze a także znaleźć się za sterem i samodzielnie poprowadzić 14,5-tonowy jacht. Podczas niemal każdego rejsu oglądamy spektakularne pokazy delfinów na wolności, a także często widujemy żółwie morskie.
Jacht posiada dużą, otwieraną hydraulicznie platformę kąpielową. W trakcie wycieczki rzucamy kotwicę i zatrzymujemy się na pełnym oceanie, aby kąpać się i w pełni cieszyć się tą chwilą. Dla naszych gości zapewniamy maski, płetwy, koła plażowe. Na platformie znajduje się prysznic umożliwiający spłukanie się słodką wodą po kąpieli.
Płynąc naszym jachtem macie możliwość zobaczenia zakątków wyspy z zupełnie innej perspektywy oraz zrobić piękne zdjęcia, które przywołają wspomnienia. Rejsy są prowadzone przez dwóch polskich skipperów z bardzo dużym doświadczeniem na wodach Atlantyku. Obsługa zapewnia miłą atmosferę, zabawiając gości grając na gitarze, śpiewając szanty oraz snując żeglarskie opowieści.
3-godzinny rejs realizujemy wzdłuż południowego wybrzeża Gran Canarii.
Zapewniamy wodę, napoje,  owoce i białe wino.
max 8 osób na pokładzie
Obsługa w języku polskim i angielskim
Dojazd do Las Palmas we własnym zakresie
Rejs poranny: 9.00 - 13.00 

Rejs popołudniowy: 14.00 - 18.00
 

1

Szczególy oferty

Bezpłatna Rezerwacja

Ze względu na aktualną sytuację sanitarną, dostępność usług może być ograniczona.
arrow&v
Data przyjazdu na wakacje
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Wybierz dostępną wersję językową
Polski
English
Uwagi
Polski
235
arrow&v
English
235
arrow&v
arrow&v
arrow&v