Gran Canaria

Español
English
English

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

W Poszukiwaniu Delfinow i Zabawy

KOD:

LPA-A300300

Zapewniamy pełny relaks przy muzyce, w słońcu i fantastyczną atmosferę na pokładzie naszego katamaranu. Będziemy szukać delfinów, żółwi i od czasu do czasu spotykać wieloryby. W cenie: obiad, napoje (piwo, napoje bezalkoholowe, koktajle, woda), Możliwość uprawiania sportów wodnych, parasailing i jetski z rabatem 50%

Zapraszamy na wspaniałą wycieczkę - rejs wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża Gran Canarii. Zapewniamy pełny relaks przy muzyce, w słońcu i fantastyczną atmosferę na pokładzie naszego katamaranu. Zobaczymy plaże, klify i jaskinie wzdłuż linii brzegowej tego urokliwego rejonu.
Podczas naszej podróży będziemy szukać delfinów, żółwi i od czasu do czasu spotkać można wieloryby. Oddalamy się o trzydzieści mil morskich by dotrzeć do naszego miejsca przeznaczenia w Mogan, gdzie zakotwiczymy łódź. Będzie czas aby cieszyć się kąpielą i zjeść lunch.
W cenie: obiad, napoje (piwo, napoje bezalkoholowe, koktajle, woda), łódź bananowa i autobus z / do hotelu na południu wyspy.
Ponadto oferujemy możliwość uprawiania sportów wodnych, parasailing i jetski z rabatem 50% . Jetski 25 euro / 2 osoby, parasailing 25 euro za osobę.

Start : godz. 11.00
Koniec : godz. 15.30

1

Szczególy oferty

Bezpłatna Rezerwacja

Ze względu na aktualną sytuację sanitarną, dostępność usług może być ograniczona.
arrow&v
Data przyjazdu na wakacje
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Wybierz dostępną wersję językową
Español
English
Uwagi
Español
235
arrow&v