Higiena osobista

Covid-19

Zasady podróżowania na Wyspy Kanaryjskie - COVID - 19

 

Przygotowania przed podróżą:

Zalecamy sprawdzić zasady funkcjonowania lotniska wylotowego oraz wymogi linii lotniczych. Z pewnością należy zaopatrzyc się w maseczkę lub przyłbicę. Warto mieć mały żel dezynfekujący przy sobie. Na maksymalnie 48 godzin przed podróżą należy wygenerować KOD QR.

W tym celu  należy wypełnienić formularz sanitarny dostępny na stronie www.spth.gob.es

lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH.

Formularz generuje kod QR, który okazujemy na granicy. 

Od 23 listopada 2020 r. Wszyscy pasażerowie, którzy pochodzą z kraju / obszaru wysokiego ryzyka związanego z koronawirusem SARS-CoV-2, muszą przedstawić, aby wjechać do Hiszpanii, zaświadczenie z NEGATYWNYM wynikiem PCR (COVID-19 RT- PCR), przeprowadzone na 72 godziny przed przybyciem.

Pobyt na wakacjach:

Zasady " dobrej praktyki sanitarnej" mają zastosowwanie również podczas pobytu na Wyspach Kanaryjskich. I tak, na plaży zachowujemy odległość od innych plażowiczów na ok 2 metry, dbamy o higienę rąk i nie dotykamy niepotrzebnie wszelkich powierzchni. W celu poruszania się w( przestrzeni publicznej otwartej i  zamkniętej  stosujemy maseczkę.  W hotelu, restauracji lub kawiarni stosujemy się do norm wyznaczonych przez dany obiekt, gdyż każda placówka dostosowuje środki bezpieczeństwa w sposób indywidualny. 

Nie dajmy się zwariować. Ale zachowajmy zdrowy rozsądek. Maseczki i żele można kupić w każdej aptece i w marketach. Dbajmy o nasze bezpieczeństwo i korzystajmy z wakacyjnego czasu. Z naszego podejścia jedynie zależy jak będzie wyglądała "nowa normalność". Udanych wakacji.

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Zapisz się na naszą listę mailingową
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes 
combinados. Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones son disponibles en direcíon: Lanzarote , 35509, Playa Honda, c/Mastil 49 Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.

2021 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.