Caleta de Fuste

Caleta de Fuste - leży ok 10 kilometrów na południe od lotniska i jest miejcem, które polecamy dla osób, którym zależy na bliskim transferze do hotelu. miejsce znane jest również pod nazwą Castillo i stanowi jedno z najwięszych kurortów na wyspie.

Główna ulica stanowi miejsce spacerów, zakupów i proponuje wiele restauracji. Wieczorem znajdziecie tu również wiele form rozrywki jak dyskoteki, kluby czy muzyka na żywo. 
Caleta de Fuste oferuje również  nowe pole golfowe, wielosalowe kino ( filmy są w języku hiszpańskim ) plus 10 pin kręgielni Oczywiście jest wiele możliwości uprawiania sportów wodnych oraz realizowania wycieczek. Ze względu na centralne położenie dmiasta dobrym pomysłem jest wynajęcie samochodu i zwiedznanie na własną rękę

Corallejo

Corralejo położone na pónocy wyspy
długo było niewielką osadą rybacką. Jednakże wraz z turystycznym boomem zmieniło się w turystyczny kurort zachowując na szczęście dawny urok i atmosferę.Nadal można znależć oryginalną zabudowę kanaryjską jak i  korzystać z ładnej piaszczystej plaży miejskiej, 
Liczne sklepy, bary i restauracje zlokoalizowane są wzdłuż głównej ulicy, która prowadzi aż do portu. Wydmy Corralejo zaczynają się tuż za miastem i ciągną wzdłuż wschodniego wybrzeża. jest to teren objęty ochroną. Na wydmach nie ma hoteli oprócz dwóch głównych budynków sieci RIU, które zapewne powstały w początkowych latach rozkwitu turystyki. W Corralejo dostępnych jest wiele atrakcji jak szklana łódź podwodna, jeep safari, również stąd wypływają promy na pobliską Lanzarote.

Esquinzo

Esquinzo

Costa Calma

Costa Calma leży  ok 80 km na południe od lotniska na skraju terenu Parku Narodowego Jandia. Pierwszy hotel zbudowano w 1977 roku, ale jeszcze do połowy lat osiemdziesiątych niewiele się tu działo. Dzisiaj oczywiście jest to miejsce pełne atrakcji dla wypoczywających: bary, restauracje, sklepy oraz świetne hotele. Główna droga do Costa Calma obsadzona jest palmami i sosnami kanaryjskimi i jest to dość rzadki widok na tej suchej wyspie. Najważniejszym miejscem w Costa calma jest piękna, długa piaszczysta plaża Barca, gdzie można znaleźć ustronne miejsce nawet w szczycie sezonu. Mimo rozrastającej się bazy hotelowej rejon ten dba o zachowanie równowagi pomiędzy turystyką a naturą. Z Costa Calma blisko jest do Oasis Park - parku zoologicznego, gdzie można dotykać i karmić zwierzęta.

Jandia

Jandia

Moro Jable

moro Jable

Please reload

  • Facebook Social Icon
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.