Gran Canaria

Jeep Safari i Wielblady PL

W programie: górskie bezdroża - Presa de Las Nińas, San Bartolome de Tirajana - Fataga i wielbłądy w Arteara

Dzień Realizacji

Niedziela

Osoba dorosła
65
EUR
Dziecko 3-11 lat
51
EUR
Jeep Safari i Wielblady PL

Spędź z nami cały dzień na tej wyjątkowej i porywającej przygodzie! Będziemy jechać jeepami o napędzie 4x4 a dzięki temu dotrzemy do najbardziej dzikich i nieuczęszczanych szlaków na wyspie. Będziemy przemierzać pachnące lasy i skaliste wąwozy, odkryjemy zaciszne doliny i bujne plantacje bananów, ananasów i trzciny cukrowej. Odkryjemy nieznane miejsca.
Jadąc wąską drogą przez góry w kierunku Arguineguín podziwiamy zielone doliny i tropikalne plantacje. Będziecie cieszyć się wspaniałymi widokami imponujących wulkanicznych krajobrazów, by za chwilę zatrzymać się na tradycyjne śniadanie (nie wliczone w cenę) składające się z lokalnych specjałów, domowego chleba, świeżo wyciśniętego soku z papai.
Następnie popędzimy drogą w dół wzbijając tumany kurzu. Zobaczycie jaskinie, plantacje owoców tropikalnych i niezwykłe formacje skalne. Po podróży przez pachnący las sosnowy w kierunku San Bartolomé de Tirajana, zjemy obiad w tradycyjnej restauracji. Zaserwują nam pieczonego na ruszcie kurczaka, sałatki i małe lokalne ziemniaki z pikantnym mojo. Sangria i napoje bezalkoholowe są również wliczony w cenę.
Po obiedzie udamy się na ok. 30 minutową przejażdżkę na wielbłądach w w Arteara, w oazie w berberyjskim stylu.
Po południu będziemy przemierzać obszary chronione Gran Canarii, co chwilę zatrzymując sie na zrobienie zdjęć. Do hoteli wrócimy późnym popołudniem.
Ta przygoda zapakowana w oprawę 4 x 4 będzie najlepszym sposobem na odkrycie zaszytych w głębi uroków tej pięknej wyspy.
Czas trwania: ok 7-8 godzin
Odbiory od godziny 8.00
Mogan, Taurito, Playa del Cura, Amadores, Puerto Rico, Maspalomas, Playa del Ingles, Bahia Feliz, San Agustin i Las Palmas de Gran Canaria
Obsługa w języku polskim

KOD:

LPA100200

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.