Gran Canaria

Puerto de Mogan Targ Senegalski i Rejs Statkiem

W każdy piątek odbywa się jeden z najważniejszych targów Gran Canarii. Sprzedawcy ściągają tu nawet z Senegalu tworząc barwne widowisko kulturowe. W cenie również rejs na trasie Puerto Rico - Mogan.

Dzień Realizacji

Piątek

Osoba dorosła
25
EUR
Dziecko 3-11 lat
18
EUR
Puerto de Mogan Targ Senegalski i Rejs Statkiem

Zachęcamy Was do odkrycia Puerto de Mogan - wioski rybackiej, która przekształciła się w jeden z najbardziej malowniczych i pięknych ośrodków turystycznych Gran Canarii. Miasteczko zbudowane na początku lat 80-tych okala dawną małą wioskę rybacką i stanowi teren zabrany od morza. Mogan znana jest z kolorowych bugenwilli, architektury kolonialnej i kanałów, które przyniosły mu przydomek „małej Wenecji”.
W każdym zakątku "Puerto de Mogan" znajdują się oryginalne i małe sklepy i fabryczki z wieloma rzemiosłami. Znajdziemy tu odzież bawełnianą, przedmioty dekoracyjne, wiele innych lokalnych wyrobów.
W każdy piątek odbywa się w tym porcie jeden z najważniejszych targów Gran Canarii. Sprzedawcy ściągają tu nawet z Senegalu tworząc barwne widowisko kulturowe. Tętniący życiem rynek zachęca do spacerów pomiędzy kolorowymi straganami, by wmieszać się w tłum tubylców i turystów. Na stoiskach znajdziecie tropikalne owoce, rośliny, wyroby ze skóry, odzież, obuwie i biżuterię wśród tysiąca innych przedmiotów.
W centrum miasteczka znajdziecie także ekskluzywne butiki najbardziej uznanych marek, jubilerów, perfumerie i wiele więcej ...
Oferta gastronomiczna jest również bardzo zróżnicowana, tutaj można zaspokoić pragnienie orzeźwiającym drinkiem lub zjeść coś, słuchając szumu morza przy plaży lub w jednej z wielu restauracji otaczających nowoczesną i romantyczną przystań Mogán.
Plaża w Puerto de Mogan to sztucznie usypana plaża o pięknym, złocistym piasku, gdzie można spokojnie popływać lub uprawiać sporty wodne, które stanowią bogatą ofertę.
Przed przybyciem na Puerto de Mogan zatrzymujemy się na molo w Puerto Rico, aby zobaczyć plażę i przystań. Dla chętnych organizowany jest rejs na trasie z Puerto Rico do Mogan (w cenie) , w wersji podstawowej do Mogan jedziemy wzdłuż wybrzeża naszym autokarem.
czas trwania 6 godzin
JĘZYKI: ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI
DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH MOŻLIWY JĘZYK POLSKI

KOD:

LPA101500

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.