Teneryfa

Teide o zmierzchu z Dojazdem z Poludnia

Pejzaż Parku Narodowego Teide o zachodzie słońca oraz obserwacja gwiazd przez teleskopy. Dojazd z południa.

Dzień Realizacji

Wtorek, Piątek, Niedziela

Osoba dorosła
80
EUR
Dzieci 8-13 lat
50
EUR
Teide o zmierzchu z Dojazdem z Poludnia

Jeśli chcecie cieszyć się pejzażami Parku Narodowego Teide w małej grupie różnych narodowości o tej magicznej porze dnia, dzięki Sunset Tour przeżyjecie niezwykle romantyczne chwile. Zachód słońca na Teide to feria barw i niezwykła gra świateł otulająca piękne krajobrazy. Wycieczka trwa ok 5,5 godziny.
W trakcie 5,5-godzinnej, grupowej wycieczki Sunset Tour na Teide nacieszycie oko spektakularnymi, wulkanicznymi pejzażami, które oferuje Park Narodowy, gdy zbliża się zachód słońca. Majestatyczny zachód słońca z Pico Viejo – najbardziej spektakularnego punktu widokowego na Teneryfie na długo pozostanie w Waszej pamięci.
Program obejmuje: przejazd ze strefy południowej, przewodnika ( angielski lub niemiecki do wyboru), bilet na wjazd i zjazd kolejką linową na Teide na wyłączny użytek maksymalnie 90. osób, podzielonych na grupy językowe, obserwację przez teleskop.
Ten program nie obejmuje: posiłku ,
Przy rezerwacji należy podać nazwę hotelu, przypisujemy najbliższy przystanek. Godzinę odbioru potwierdzamy w przeddzień wyjazdu ( sms lub email)

Jeżeli warunki pogodowe uniemożliwią kursowanie Kolejki linowej, koszt biletu na wjazd i zjazd kolejką linową zostanie zwrócony w wysokości 27 euro za osobę dorosłą i 13,50 euro za dziecko. Jako że ta atrakcja obejmuje transport, zmiany i anulacje z całkowitym zwrotem poniesionych kosztów możliwe są do dwóch dni przed zarezerwowanym terminem.

KOD:

TFS111600

  • Facebook Social Icon
zlokalnymi.pl
Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes
combinados.
Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones
son disponibles en direcíon: c/Mastil
49. 35509, Playa Honda, Lanzarote
Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
Zapisz się na naszą listę mailingową

2019 Copyright © by Kanarypopolsku.pl, wszelkie prawa zastrzeżone.