top of page

Teneryfa

Miasta i ogród - dla rejsu

KOD:

TFS-A600.103PL

39

EUR

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Miasta i ogród - dla rejsu

Wybór wersji językowej atrakcji turystycznej

1

Szczegóły przyjazdu

Bezpłatna Rezerwacja

KOD

Data przyjazdu na wakacje
W programie:
W programie: La Laguna - dawna stolica wyspy - Ogród Botaniczny - Puerto de la Cruz
Opis atrakcji:

Perełki Teneryfy w jednym dniu.


Odbieramy Was z portu w Santa Cruz . Rozpoczynamy od zwiedzania  dawnej stolicy Teneryfy - San Cristobal de La Laguna, której starówka została zapisana na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Piękna kolonialna zabudowa stała się wzorem dla tworzenia hiszpańskich kolonialnych miast między innymi Havany czy Trynidadu. 

Do dziś wiele budynków pełni swoją użyteczną funkcję. Zaglądamy również na lokalny targ pełen owoców, zapachów i smaków. Urok, atmosfera tego miasta zachwyca każdego! 


Następnie jedziemy do Puerto de la Cruz a tam poszukamy wytchnienia w ogrodzie botanicznym - Jardin Botanico de Aclimatacion de la Orotava. Jest to miejsce z tropikalnymi okazami drzew i roślin, które tu przechodziły aklimatyzację w drodze do królewskich parków w Madrycie i Aranjuez  (wstęp płatny).


W drugiej części dnia pozostaniemy w Puerto de La Cruz, gdzie proponujemy Wam czas wolny. Możecie wykorzystać na plażowanie, jeśli pogoda dopisze, lub na zakupy lub na spacer małymi uliczkami i pięknym wybrzeżem. Puerto de la Cruz to pierwszy na Teneryfie kurort turystyczny. Do dziś jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców kontynentu.


Zalecamy wygodne buty. Warto ubrać się na "cebulkę", gdyż na północy temperatura spada niekiedy do kilku stopni Celcjusza.


Grupę prowadzi polski przewodnik! 

Czas trwania: ok 8 godzin, 



Info dodatkowe:

Cena zawiera:

- odbiór z portu

- polskojęzyczną obsługę - przewodnika

Cena nie zawiera:

 - wstęp do Ogrodu Botanicznego płatny ok 5 euro/os

- posiłku 

- własnych wydatków

Info dodatkowe:

Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę. 


Osoba dorosła
EUR

39

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

Lider-pilot
EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

Dziecko 3-11,99 lat
EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

Razem

EUR

Osób

Wybrana data wycieczki

1 stycznia 1970

Opis cena 1a
Preferowana waluta płatności
2

Dane zgłaszającego

Preferowana forma komunikacji
Zgoda na wysyłanie informacji handlowych

Po naciśnięciu "Bezpłatna Rezerwacja" proszę poczekać na stronie 

do wyświetlanie komunikatu potwierdzającego wysłanie formularza

  • Facebook Social Icon
Zapisz się na naszą listę mailingową
PROEXCA+GobCan+CECE PNG sin fondo.png

2023 Copyright © by mulak.pl, wszelkie prawa zastrzeżone. 

Actividad: Intermediación Turística
Modalidad: Intermediador turístico
Nombre Comercial: Kanary po polsku
Código de Identificación: I-0004616.1
Dominilio/URL: kanarypopolsku.pl
No realizamos y no comercializamos viajes 
combinados. Libro de Inspección, Hojas de Reclamaciones son disponibles en direcíon: Lanzarote , 35509, Playa Honda, c/Mastil 49 Franja horaria: cada dia laboral 9:00 - 9:30.
bottom of page