Fuerteventura

Polski

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Po Polsku

Magia Fuerteventury Strefa 1 Corralejo

KOD:

FUE-A110100

W programie: Cotillo - Mirador Moro Velosa - Betancuria dawna stolica - jaskinie Ajuy - kozie sery - wydmy Corralejo

Nasze minibusy z napędem 4x4 będą podróżować po drogach drugorzędnych po północnej i centralnej części wyspy, aby pokazać piękno wnętrza Fuerteventury oraz jej zachodniego wybrzeża.
Odbieramy Was z miejsca zakwaterowania. Niezwykłych wrażeń dostarczą Wam widoki na plaży Cotillo uznawanej przez wielu za jedną z najpiękniejszych na wyspie. Zaplanowaliśmy dwa przystanki - przy latarni morskiej oraz przy La Torre de El Tostón - średniowiecznej wieży obronnej. Betancuria - malownicza dawna stolica wyspy będzie naszym kolejnym celem, ale zanim do niej dojedziemy, po drodze zobaczymy górę Tindaya, ważne miejsce dla rdzennych mieszkańców oraz zrobimy piękne, panoramiczne zdjęcia z punktu widokowego Mirador Moro Velosa. Dawna stolica wyspy Betancuria to bez wątpienia najładniejsze miasteczko na wyspie, które szczyci się dobrze zachowaną dawną zabudową i zabytkowym kościołem kryjącym drogocenne skarby. W następnej kolejności zatrzymamy się w miasteczku Ajuy, której znakiem rozpoznawszym są wulkaniczne jaskinie. Widok plaży i osady Ajuy przeniesie nas w klimat dawnej wioski rybackiej . Z pewnościę niezapomniana będzie nasza wizyta na farmie kóz, gdzie mleko wykorzystywane jest do wyrobu jednego z najlepszych rzemieślniczych serów na świecie, "Guriamen". Zaglądamy do fantastycznych złotych wydm Corralejo. To tutaj serferzy znajdują swój raj. Wracamy do hotelu podziwiając pejzaże i naturalne piękno magicznej wyspy. Na trasie zaplanowany jest obiad w lokalnej restauracji gdzie mamy możliwość skosztować tutejszych smaków i tradycyjnych dań.
Wycieczka zaplanowana dla osób, które chcą poznać wnętrze wyspy, jej historię, kulturę, a przede wszystkim ludzi i lokalne klimaty oraz cieszyć się podróżowaniem w małych grupach.
Start: odbiór o godz. 08.30
Koniec : ok godz. 17.00
Grupie towarzyszy polskojęzyczny przewodnik - kierowca1

Szczególy oferty

Bezpłatna Rezerwacja

Ze względu na aktualną sytuację sanitarną, dostępność usług może być ograniczona.
arrow&v
Data przyjazdu na wakacje
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Wybierz dostępną wersję językową
Polski
Uwagi
Polski
15
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
Osoba dorosła
arrow&v
59