top of page

Teneryfa

Loro Park

średnia ocena to 4.5 na 5
Español
English

42

EUR

KOD:

TFS-A300.020PL

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

W Programie:
Opis Atrakcji
Info Dodatkowe
Loro Park. Portal Trip Advisor ocenia ten park zoologiczny jako Nr 1 w Europie. To „wizyta obowiązkowa” podczas pobytu na Teneryfie.

Loro Park mieści się w Puerto de la Cruz na północy wyspy. Do parku można dojechać wypożyczonym autem (patrz rent a car) lub możecie wykupić ofertę z dojazdem autokarem. 

Portal podróżniczy Trip Advisor ocenia ten park zoologiczny jako Nr 1 w Europie i nr 3 na świecie, więc warto go odwiedzić aby spędzić tam cały udany dzień! To niewątpliwe „ must be” podczas pobytu na Teneryfie. Loro Park różni się od jakichkolwiek innych ogrodów zoologicznych. Przede wszystkim głównym założeniem parku jest opieka i stworzenie najbardziej naturalnego środowiska dla przebywających tam zwierząt. Fundacja Loro Parku dba o zagrożone gatunki tym samym zachęcając je do rozmnażania. Jednocześnie środowisko zwierząt dzieli od ludzi zwykle szklana szyba. W ten sposób możemy podpatrywać ich życie, zachowania i cieszyć się kolorami natury. Bardzo realne środowisko mają pingwiny, dla których produkowany jest na miejscu śnieg i utrzymywana odpowiednia temperatura, my zaś możemy podziwiać ich środowisko „ w przekroju” zaglądając ponad i pod wodę. Delfiny maja największy w Europie tego typu basen dla siebie. Rekiny możemy podziwiać wchodząc do wnętrza akwarium najdłuższym tego typu tunelem w Europie. Ogromne wrażenie również robi akwarium z rafą koralową lub ławicą ryb. Znajdziemy tu jeszcze 4 tysiące papug, reprezentujących 350 gatunków. Część z nich prezentowana jest w ogromnej "klatce" czyli papugarium, gdzie spacerując pomiędzy drzewami możecie stać się częścią ich środowiska. Bujna roślinność, w tym ok. 2.000 palm z całego świata,sprawia, że jest to również dzień relaksu i wytchnienia od palącego słońca. Dla naszej wygody również są przygotowane miejsca gdzie można odpocząć, skorzystać z kilku restauracji, toalet. Wszystko jest czyściutkie i zadbane/ Mamy mogą nawet wypożyczyć spacerówkę dla dziecka.  Zwierzęta mają wyznaczone godziny swoich pokazów, najlepiej właśnie od tych atrakcji rozpocząć zwiedzanie. Najważniejsze to pokazy orek, delfinów i lwów morskich. Przy wejściu pobierzcie ulotkę z planem i rozkładem dnia. Polecamy zakup biletów, aby oszczędzić sobie oczekiwania w długich zwykle kolejkach do kasy. Cena taka sama jak na miejscu, a Wy wchodzicie od razu na teren Loro Park.

Info dodatkowe: Godziny otwarcia: 9:30 do 17:00  

W rezerwacji określamy początkową datę, od której bilet ważny jest przez 2 tygodnie Dojazd: z centrum Puerto de La Cruz jeździ bezpłatna motorowa kolejka.

Cena zawiera:

- wstęp do Loro Park

- uczestnictwo w licznych pokazach

Cena nie zawiera:

- transferu, możliwość dokupienia

- posiłku w lokalnej restauracji

- własnych wydatków

Info dodatkowe:

Proszę zabrać czapkę i ochronę przeciwsłoneczną oraz kostiumy kąpielowe i ręczniki. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

Bus ekspresowy obsługuje ścislą strefę Playa de las Americas, wyjeżdża później o ok 30 min od autobusu standadrowego i obsługuje tylko 5 przystanków.

Loro Park

Wybór wersji językowej atrakcji turystycznej

Español
English
3
3
3
TFS-A300.005PL
TFS-A300.005PL
Osoba dorosła

42

EUR
EUR
Dojazd bus standard

20

EUR

EUR

EUR
Dojazd bus express

21

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

Dziecko 3-11,99 lat
EUR

30

EUR
Dojazd bus standard

15

EUR

EUR

EUR
Dojazd bus express

16

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

Dziecko 0-2,99 lat

0

EUR
EUR
Dojazd bus standard

15

EUR

EUR

EUR
Dojazd bus express

16

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

Razem

EUR

Osób

Loro Park

Nie wybrano daty

Preferowana waluta płatności
1

Szczegóły przyjazdu

Bezpłatna Rezerwacja

KOD

Data przyjazdu na wakacje
Uwagi
2

Dane zgłaszającego

Zgoda na wysyłanie informacji handlowych

Po naciśnięciu "Bezpłatna Rezerwacja" proszę poczekać na stronie 

do wyświetlanie komunikatu potwierdzającego wysłanie formularza

Sprwdź wszystkie obowiązkowe Pola

Formularz Wysłano Poprawnie

Preferowana forma komunikacji
bottom of page