top of page

Teneryfa

Loro Park

średnia ocena to 4.5 na 5

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela

Español
English

42

EUR

KOD:

TFS-A300.020PL

W Programie:
Opis Atrakcji
Info Dodatkowe
Loro Park. Portal Trip Advisor ocenia ten park zoologiczny jako Nr 1 w Europie. To „wizyta obowiązkowa” podczas pobytu na Teneryfie.

Loro Park mieści się w Puerto de la Cruz na północy wyspy. Do parku można dojechać wypożyczonym autem (patrz rent a car) lub możecie wykupić ofertę z dojazdem autokarem.
Portal podróżniczy Trip Advisor ocenia ten park zoologiczny jako Nr 1 w Europie i nr 3 na świecie, więc warto go odwiedzić aby spędzić tam cały udany dzień! To niewątpliwe „ must be” podczas pobytu na Teneryfie.
Loro Park różni się od jakichkolwiek innych ogrodów zoologicznych. Przede wszystkim głównym założeniem parku jest opieka i stworzenie najbardziej naturalnego środowiska dla przebywających tam zwierząt. Fundacja Loro Parku dba o zagrożone gatunki tym samym zachęcając je do rozmnażania. Jednocześnie środowisko zwierząt dzieli od ludzi zwykle szklana szyba. W ten sposób możemy podpatrywać ich życie, zachowania i cieszyć się kolorami natury.
Bardzo realne środowisko mają pingwiny, dla których produkowany jest na miejscu śnieg i utrzymywana odpowiednia temperatura, my zaś możemy podziwiać ich środowisko „ w przekroju” zaglądając ponad i pod wodę. Delfiny maja największy w Europie tego typu basen dla siebie. Rekiny możemy podziwiać wchodząc do wnętrza akwarium najdłuższym tego typu tunelem w Europie. Ogromne wrażenie również robi akwarium z rafą koralową lub ławicą ryb.
Znajdziemy tu jeszcze 4 tysiące papug, reprezentujących 350 gatunków. Część z nich prezentowana jest w ogromnej "klatce" czyli papugarium, gdzie spacerując pomiędzy drzewami możecie stać się częścią ich środowiska.
Bujna roślinność, w tym ok. 2.000 palm z całego świata,sprawia, że jest to również dzień relaksu i wytchnienia od palącego słońca. Dla naszej wygody również są przygotowane miejsca gdzie można odpocząć, skorzystać z kilku restauracji, toalet. Wszystko jest czyściutkie i zadbane/ Mamy mogą nawet wypożyczyć spacerówkę dla dziecka.
Zwierzęta mają wyznaczone godziny swoich pokazów, najlepiej właśnie od tych atrakcji rozpocząć zwiedzanie. Najważniejsze to pokazy orek, delfinów i lwów morskich. Przy wejściu pobierzcie ulotkę z planem i rozkładem dnia.
Polecamy zakup biletów, aby oszczędzić sobie oczekiwania w długich zwykle kolejkach do kasy. Cena taka sama jak na miejscu, a Wy wchodzicie od razu na teren Loro Park.
Info dodatkowe:
Godziny otwarcia: 9:30 do 17:00
Wejściówka ważna jest 14 dni od daty przylotu.
Dojazd:
z centrum Puerto de La Cruz jeździ bezpłatna motorowa kolejka.

Cena zawiera:

- wstęp do Loro Park

- uczestnictwo w licznych pokazach 

Cena nie zawiera:

- posiłku w lokalnej restauracji

- własnych wydatków

Info dodatkowe: 

Proszę zabrać czapkę i ochronę przeciwsłoneczną oraz kostiumy kąpielowe i ręczniki. Proszę zaopatrzyć się w wodę.

Loro Park

Wybór wersji językowej atrakcji turystycznej

Español
English
4
4
4
TFS-A300.005PL
TFS-A300.005PL
Osoba dorosła
EUR

42

EUR
Obiad

14

EUR
Dojazd bus express

20.5

EUR

EUR
Dojazd bus standard

19.5

EUR

EUR

000

000

000

000

000

000

Dziecko 6-11,99 lat
EUR

30

EUR
Obiad

8

EUR
Dojazd bus express

15.5

EUR

EUR
Dojazd bus standard

14.5

EUR

EUR

000