Fuerteventura

Magiczna Fuerteventura z Corralejo
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota, Niedziela
KOD:
FUE-A600.020PL
35
EUR
OD




W programie: Aloe Vera-jaskinie Ajuy- Mirador Dos Reyes - Betancuria dawna stolica - wydmy Corralejo - kozy i wiatraki
Najważniejsze miejsca, najpiękniejsze krajobrazy i lokalna atmosfera Fuerteventury.
Przemierzamy centralną część wyspy by zobaczyć słynne molinos-wiatraki, które zdobią widoków z Fuerteventury.
Zatrzymamy się w miasteczku Ajuy, której znakiem rozpoznawszym są wulkaniczne jaskinie. Widok plaży i osady Ajuy przeniesie nas w klimat dawnej wioski rybackiej. Będzie czas na spacer a potem na kawę w lokalnym barze.
Betancuria - malownicza dawna stolica wyspy będzie naszym głównym celem. To bez wątpienia najładniejsze miasteczko na wyspie, które szczyci się dobrze zachowaną dawną zabudową i zabytkowym kościołem kryjącym drogocenne skarby.
Piękne, panoramiczne zdjęcia zrobimy z punktu widokowego Mirador Dos Reyes.
Podczas wycieczki po Fuerteventurze rozglądajcie się dobrze, z pewnością zobaczycie wszędobylskie kozy. Część z nich jest kontrolowana przez człowieka i ma własciciela ale część żyje na wolności. Kozie sery z Fuerteventury uzyskują najwyższe światowe medale. Odwiedzimy jedną z kozich farm, gdzie produkuje się sery tradycyjną metodą. Zapraszamy na degustację lokalnych produktów (za opłatą, wymagana rezerwacja)
W drodze powrotnej zaglądamy do fantastycznych złotych wydm Corralejo. To tutaj serferzy znajdują swój raj. Jeśli czas pozwoli możemy skorzystać z kąpieli.
Wracamy do portu podziwiając pejzaże i naturalne piękno magicznej wyspy..
Czas trwania ok 8 godzin
Start: odbiory od godz. 9.00
Koniec : ok godz. 17.00
Cena zawiera:
- odbiór z miejsca zakwaterowania
- obsługę przewodnika- w języku polskim
Cena nie zawiera:
- tradycyjny obiad menu del dia z napojem (15-18 euro/os)
- degustacja serów i lokalnych produktów (5 euro/os)
- własnych wydatków
Info dodatkowe:
Doradzamy wygodne obuwie i wielowarstwowe ubranie, czapkę i ochronę przeciwsłoneczną. Proszę zaopatrzyć się w wodę.
Magiczna Fuerteventura z Corralejo

Osoba dorosła
Lider
Dziecko 3-11,99 lat
1
Szczegóły przyjazdu
Bezpłatna Rezerwacja
KOD
Data przyjazdu na wakacje
Uwagi
2
Dane osobowe
Po naciśnięciu "Bezpłatna Rezerwacja" proszę poczekać na stronie
do wyświetlanie komunikatu potwierdzającego wysłanie formularza
Sprwdź wszystkie obowiązkowe Pola
Formularz Wysłano Poprawnie